SaBaT a Technika ve finále První ligy


SaBaT Praha a Technika Brno postoupili ze semifinálových sérií do finále letošního ročníku První ligy. Oběma týmům stačily k účasti zápasů o zlato pouze dvě utkání.

Technika, jež si letos vybojovala postup do Extraligy, porazila Skokany Olomouc 17:7 a 12:9. Výsledky vypadají celkem jasně, ale ve druhém utkání musel brněnský tým otáčet vývoj skóre až v posledních dvou směnách. Do té doby vedli Skokané 9:7, ale v závěru na protivníka nestačili.

Dvě jednobodvé výhry 10:9 a 3:2 stačily k postupu pražského SaBaTu přes Pelikány z Bučovic. V prvním utkání v Bučovicích padlo celkem 5 homerunů a domácí v jeho koncovce mocně dotahovali náskok soupeře. Druhý duel rozhodla až poslední směna, do které šly týmy za stavu 2:1 pro SaBaT. Bučovice dokázali srovnat stav utkání, ale pražský celek zabojoval a s pomocí 2 hitů, 2 ukradených met a walk off obětovacího odpalu dosáhl na vítězný třetí bod.

Finálová série startuje v sobotu 18.9. v Brně na Kraví hoře, hraje se na tři vítězná utkání. Rozpis zápasů zde

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací