Těsná porážka s Dominikánskou republikou


Reprezentace U23 podlehla ve vyrovnaném zápase Dominikánské republice 0:2 a připsala si třetí porážku v turnaji. Prohrou si navíc zavřela cestu do Super round a bude tak v Mexiku bojovat ve skupině o 7.-12. místo. 

Zápas začal na kopci Šimon Blažek a vydržel na něm dvě směny bez hitu. Češi se dostali v prvních dvou směnách na mety, ale opět z toho bohužel nedokázali vytěžit žádné body. To dominikánský útok se v následujících dvou směnách po bodu prosadil. Utkání bylo skoupé na dobré odpaly a soupeř dokázal vytěžit z minima maximum. Ve třetí hře již na Jana Nebenführa trefení a následný dvoumetový odpal, ve čtvrtém inningu na Davida Merganse dva dobré odpaly. Český tým měl i v dalším průběhu hry pár příležitostí, ale využít je nedokázal. Jako například dvě mety zdarma v 5.směně při jednom autu. David Mergans nakonec doházel celý zápas.


Posledním soupeřem českého týmu bude v pondělí od 19:30 hod. českého času Kuba. Utkání je možné sledovat na YouTube wbsc.

Fotogalerie zde

Ve skupině A si zatím vede nejlépe Mexiko, které od prohry s českým týmem vyhrálo další tři zápasy a je jistým postupujícím do Super round. Kuba i Dominikánská republika má na svém kontě dvě vítězství, stejně jako Tchaj-wan a mezi těmito týmy se bude rozhodovat o dalších postupujících.

Ve skupině B je zatím stoprocentní Venezuela, tři výhry má Kolumbie. První vítězství získalo Nizozemsko.

Tabulky skupin zde

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací