Michaela Hobzová je Trenérským objevem roku 2020


Konec sezóny je prostorem k bilancování a oceňování těch nejlepších hráčů, trenérů a rozhodčích.

Ceny Tenér roku a Dlouholetý trenérský přínos 2020 byly vyhlášeny na loňském online Baseball Czech Gala (zde). Cena pro trenérský objev, ale vzhledem ke zrušení Horské kliniky a dalších akcí v první polovině letošního roku kvůli C-19, bohužel nikoli.

Proto je nám velkou ctí nyní připomenout, že Trenérským objevem roku 2020 se stala Michaela Hobzová z Nuclears Třebíč. V nominaci této mládežnické trenérky, o jejímž vítězství rozhodovali členové TMK ČBA a bývalí držitelé ceny, stálo: Je svědomitá a cílevědomá, chce, aby děti baseball bavil a zůstali co nejdéle u sportu.

Míša se v Nuclears věnuje převážně mládežnickým kategoriím do devíti let a to od roku 2015.

„V první řadě bych chtěla velmi poděkovat za nominaci a za následné udělení této ceny TMK ČBA. Považuji to za velkou čest. Jak již bylo řečeno, snažím se hlavně o to, aby děti sport bavil, naplňoval a zůstali u něj, co nejdéle je to možné. Je to skvělý pocit, když vidíte na hřišti hráče, které jste trénovali od jejich baseballových začátků, jak si stále tento sport užívají a stále je i po tolika letech baví,“ říká Míša Hobzová.

Gratulujeme!

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací