První Program PRO v roce 2022

nbp, 18.01. 2022 Aktuality

Máme za sebou další soustředění akce Program PRO, které se konalo 12.1.2022 v Praze na Tempu. Byla to první baseballová akce v tomto roce. Na jednodenní soustředění se sjelo 24 nominovaných hráčů a 7 trenérů. Hráči byli vybráni nejen na základě výsledků z předchozích soustředění, ale rozhodoval i jejich přístupu k tréninku a pracovitost.

Náročný program začínal v 9:30 a končil v 16:00 hod. Dopoledne proběhlo  rozběhání a rozcvička pod vedením Ivy Whitten a Lenky Landové. Jedna skupina hráčů dělala pod dohledem Tomáš Duffka posilovací cviky na střed těla s medicinbaly a druhá skupina pracovala na  aktivaci pomocí playo care míčků s Ondrou Furkem. Následoval házecí program, který se nám povedl i nafotit a udělat video do házecí ABECEDY. O zveřejnění videí vás budeme informovat. Po těchto aktivitách následoval bullpen, na kterém se hráčům měřila rychlost nadhozu.

Po obědě se pokračovalo v podobném tempu. Házecí program s change upy, stabilizační + kompenzační medicinbaly od Radima Jebavého a nechybělo ani PFP s Petrem Barochem. Akci ukončila opět Iva Whitten programem DNS a protažením těla.

Hráči byli na konci tréninku informováni na čem pracovat do dalšího soustředění, které se koná ve čtvrtek 3. března v Hrotovicích. Sportovní ředitelé a vybraní hráči budou informováni v průběhu měsíce února.

Fotogalerie od Tomáše Icíka zde

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací