Výběry do reprezentace U12 - III. kolo


Příprava žákovského národního týmu se překlenula do nového kalendářního roku. Po necelých dvou měsících jsme se v sobotu 29. ledna setkali opět v Hrotovicích. Z důvodu vysokého počtu omluvených hráčů na listopadovém druhém kole jsme se rozhodli program příliš neměnit a hráči absolvovali podobná stanoviště, tj. pálkařský, polařský, nadhazovačský a dva kondiční bloky s bonusovým blokem pro catchery.

Na všech stanovištích trenéři hráčům vysvětlovali příslušené dílčí části naší filosofie, cílů a způsobu hry. Věříme, že si hráči odnesli další užitečné poznatky a apelujeme na ně, aby nadále pracovali nad rámec svých tréninků mimo svoji komfortní zónu. Již žákovský baseball je na evropské úrovni vyspělejší, rychlejší, silovější a celkově náročnější. Tím spíše na světové úrovni, navíc s ohledem na skutečnost, že se bude pro hráče zpravidla jednat o zcela novou zkušenost. Celkově jsme však s předvedenou úrovní spokojeni, hráči si plní své povinnosti, které jim jsou zasílány, a pomalými krůčky jdou nahoru. Je ovšem důležité neusnout na vavřínech, nedržet status quo, nadále si držet koncentraci, pokoru a zlepšovat se. Právě takové hráče hledáme, a právě z nich chceme tvořit nejlepší možný tým.

Níže uvedené hráče zveme na „spring training“ v Barceloně v termínu 22.2-27.2.2022, kde nás čekají první ostřejší herní testy a kde budeme mít daleko více času s hráči pracovat. Podrobnější informace budou zaslány rodičům vybraných hráčů emailem.

Brabec Matouš Ježci Jihlava
Černecký Jan Eagles Praha
Dobeš Daniel Třebíč Nuclears
Fajmon Martin Olympia Blansko 
Hanák Lukáš Olympia Blansko 
Hanzalová Silvie Ježci Jihlava
Jílek David Třebíč Nuclears
Kokorský Matěj Draci Brno
Major Max Draci Brno
Malý Dominik  Hroši Brno
Mareček Jakub Miners Kladno
Míka Robin SK Kotlářka
Mlýnek Matouš Sokol Hluboká nad Vltavou
Novák Václav Blesk jablonec
Ondroušek Denis Hroši Brno
Ovesný Marek Hroši Brno
Píša Ondřej Ježci Jihlava
Příhoda Vojtěch Třebíč Nuclears
Puš Ondřej SK Kotlářka
Řezníček Dominik Hroši Brno
Sitar David Olympia Blansko 
Sobotka David Třebíč Nuclears
Svoboda Jan Miners Kladno
Šilar Kryštof Draci Brno
Šťastný Adam Hroši Brno
Vančura Vilém SK Kotlářka
Veselý Alex Třebíč Nuclears
Vik Jan Tempo Praha

Hráči, kteří nejsou mezi pozvanými, musí pracovat přinejmenším stejně usilovně, jako doposud. Kategorie žáků je velmi dynamická a kdokoliv nás může přesvědčit o pozvání zpátky do týmu. Tím spíše v dnešní nejisté době mohou změny probíhat velmi narychlo. Reprezentace žáků nesmí být konečným cílem, ale pouze jedním z možných startů skvělé baseballové kariéry.

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací