Miners hostilo turnaj Stříbrného Superpoháru


SuperCup mezinárodní turnaj pro hráče U10 se letos koná v pravidelném termínu 3.-5.6., ale nově ve Sportovním areálu Hluboká. Jeden z kvalifikačních turnajů, tedy Stříbrných Superpohárů se pro Region Severozápad konal na Kladně na hřišti místních Miners..

Turnaje se zúčastnilo devět týmů – Eagles Praha, Eagles Praha B, Joudrs Praha, Tempo Praha, Sabat Praha, Kotlářka Praha, Piranhas Beroun, Praotci Roudnice a domácí Miners Kladno.

Bohaté zkušenosti již v těchto letech předvedly děti ve 26 zápasecha ve 4 disciplínách Masters – souhra týmu,hod,běh a odpal.

Za krásného slunečného počasí byly vidět parádní akce na metách, dlouhé odpaly, rychlý běh i slajdování. Fandění, povzbuzování z řad rodičů a jásání se neslo celým areálem. Možná ho slyšeli i na Strahově.  Atmosfréra byla více než přátelská. Určitě k tomu přispělo i dobré jídlo a pití, které jsme pro hosty připravili. Nikdo se nezranil a doufáme,že si děti odnesly super basebalové zážitky.

Masters soutěžích zvítězilo Tempo s 4934 b, druzí byli Eagles Praha s 4294 b, třetí Sabat s 4223 b, domácí hráči skončili na 5.místě s 3988 body.

Celkové umístění – o 1. místo se podědily týmy Eagles a Sabatu, pomyslný bronz získalo Tempo. Do SuperCupu postoupila ještě čtvrtá Kotlářka a pátí Miners. Další umístení: 6. Piranhas Beroun, 7. Joudr Praha, 8. Eagles Praha B, 9. Praotci Roudnice

Gratulujeme všem postupujícím týmům. Jednotlivé výsledky najdete zde

Děkujem celému realizačnímu týmu, který se zasloužil o hladký průběh turnaje, za jeho nasazení a obětavost pro tento sport. Děkujeme též městu Kladnu a Středočeskému kraji za podporu.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací