ČBP U18 startuje v Třebíči a na Hroších


Od čtvrtka do neděle probíhá v Třebíči a v Brně na Hroších první z mládežnických ČBP.

Třináct juniorských týmů je rozděleno do 4 skupin. Nechybí zátupci všech extraligových klubů, tedy Eagles, Huboká, Nuclears, Hroši, Draci, Technika a Tempo. Ty doplňují mladé naděje Klasiku FM, SaBaTu, Plzně a Blesku. Na soupiskách týmů najdeme loňské kadetské i letošní juniorské reprezentanty, hráče se zkušenostmi z Extraligy. Můžeme se tak určitě těšit na skvělý baseball.

Skupina A - Eagles, Hluboká, Nuclears
Skupina B - Hroši, Klasik FM, Draci
Skupina C - Kotlářka, SaBaT, Technika
Skupina D - Tempo, Plzeň, Arrows, Blesk

Turnaj byl zahájen ve čtvrtek odpoledne, celý rozpis turnaje zde, finále je na programu v neděli v 17:30. Hraje se na 120 minut nebo 7 směn. Jeden duel se odehraje také na MBS a pderby mezi Kotlářkou a SabaTem pak ve čtvrtek v Praze Tróji.
Zápasy je možné sledovat přes iScore, část turnaje v Třebíči pak na webkameře http://www.nuclears.cz/demo/ a utkání domácích Nuclears také na YouTube třebíčského klubu https://www.youtube.com/watch?v=FfJDQ54v1cE

Medaile z ČBP z roku 2021 obhaují Tempo, Eagles a Draci. V letošní Exl U18 (výsledky zde) jsou v divizi Čechy zatím bez porážky Eagles, druhá pak Kotlářka; v divzi Morava je vpopředí situace velmi vyrovnaná - Draci, Klasik a Nuclears mají 7 vítězství, Hroši pak 8.

 

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací