Zahajovací sestavy na All Star Game 2022


Sportovní areál na Hluboké přivítá v sobotu 18.6. další ročník All Star Game, tedy souboje reprezentace mužů a výběru extraligových hráčů.

ASG se na Hluboké konala v roce 2020, kdy se spolu utkal výběr hvězd a reprezentace U23 připravující se na MS. Tentokrát tedy vyzve ty nejlepší extraligové hráče vybrané fanoušky mužská reprezentace, pro kterou to bude první domácí akce pod vedením Pavla Chadima.

Ten nominoval na akci následující hráče:
Nadhazovači - Ondřej Satoria, Filip Čapka, Tomáš Duffek, Jake Rabinowitz, Jeff Barto, Lukáš Ercoli, Lukáš Pacal, Albert Pražák, Ondřej Vank
Chytači - Martin Červenka, Martin Mužík, Kamil Pejchal
Vnitřní polaři - Jakub Hajtmar, Jakub Kubica, Filip Smola
Vnější polaři - Arnošt Dubový, Matěj Menšík, Marek Minařík
Univerzálové - Martin Pernička, Marek Krejčiřík, Jakub Grepl
Z původní nominace vypadli pro zranění Jan Novák a Petr Zýma.

Zahajovací sestava pak bude následující:

Více než 600 hlasů fanoušků pak rozhodlo o složení soupeře. Bohužel i do této sestavy zasáhla drobná zranění, a tak z prvních míst v hlasování chybí Tomáš Chadim a Eugene Helder. Přesto je ale sestava týmu Borise Bokaje velmi silná.
Nadhazovači - Ethan Skuija, Václav Tauš, Alec Lemmon, Anthony Fell
Chytači - Pabel Manzanero, Jakub Winkler
Vnitřní polaři - Ryan Johnson, Jaylyn Williams, Petr Čech, Milan Prokop, Tyler Smith, Matěj Vlach
Vnější polaři - Petr Síla, Jake MacDonald, Kellen Croce, Jakub Malík
DH - Martin Červinka

Zahajovací sestava pak bude následující:

Zápas je naplánován od 15:00 hod., předcházet mu bude tradiční homerun derby od 14:00 hod. V jeho průběhu pak bude organizována autogramiáda hráčů. Ke koupi budou zbrusu nové baličky baseballových kartiček extraligových hráčů.

Reprezentace také vyzkouší nové osvětlení na hlavním hlubockém hřišti. V pátek večer absolvuje pod světly veřejný trénink, na který mohou dorazit všichni fanoušci. Speciálně pro ně pak bude k dispozici sobotní čas od 10:00, kdy bude možné s vybranými hráči absolvovat trénink přímo na hřišti.

Na Hluboké bude přítomna také ženská reprezentace, kterou čeká začátkem srpna ME ve Francii. I ona absolvuje trénink pod hlubockými světly a v neděli pak přípravné utkání s kadety Sokola.

Fotogalerie z ASG z roku 2020 zde

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací