ČBP mužů zná čtvrtfinalisty


Víkend bez pravidelných soutěží dospělých využily kluby k odehrání prvního kola ČBP mužů. Do soutěže se již zapojily i extraligové kluby vyjma vyjma účastníků Poháru mistrů, tedy Arrows a Draků, kteří byli nasazeni rovnou do čtvrtfinále.

Série se hrály na tři vítězné duely a všechny skončily podle papírových předpokladů, tedy vítězstvím týmů z vyšší soutěže. 

Nejvíce práce měla Technika s Kotlářkou. Extraligový nováček si s loňským účastníkem nejvyšší soutěže poradil až ve třech zápasech, přičemž všechna utkání skončila pouze jednobodovým rozdílem a druhý duel otáček tým z Brna 6 body v 7.směně. Rovněž Hroši potřebovali na postup přes Olympii tři zápasy, ale výsledky nebyly tak těsné. Ostatní zástupci Extraligy už si počínali jistěji. Týmy daly hodně prostoru mladým nadějím a uvidíme, které z nich se případně dokáží více prosadit i v extraligových zápasech.

Přehled výsledků (podrobnosti zde):
Technika - Kotlářka  5:6, 9:8, 6:5
Eagles - Klasik FM  12:1, 12:1
Tempo - SaBaT  7:3, 10:0
Hroši - Olympia 1:5, 15:5, 6:1
Hluboká - SaBaT B  7:1, 10:0
Nuclears - Blesk  4:0, 10:1

Ve čtvrtfinále se tak utkají pouze extraligové týmy, které v době jeho konání už budou mít tuto soutěž za sebou. Zápasy o postup do semifinále jsou totiž na programu až koncem září. Tedy i po reprezentační akci v podobě Kvalifikaci WBC v Regensburgu.  

Čtvrtfinálové dvojice (hraje se na 3 výhry):
Tempo - Eagles
Hroši - Hluboká
Nuclears - Draci
Technika - Arrows

Fotogalerie z Třebíče zde

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací