Raketová ruka, doprovodný program PBT

Michal Hanuš, 15.06. 2022 Aktuality

Ve středu 22. června začíná 41. ročník mezinárodního baseballového turnaje Pražský Baseballový Týden. V rámci turnaje bude probíhat několik doprovodných programů. Jedním z doprovodných programů bude i soutěž v hodu na rychlost RAKETOVÁ RUKA, aneb hledáme nejrychlejší ruku v Praze a okolí.

Soutěž bude probíhat ve středu, ve čtvrtek a v pátek v areálu, ve kterém bude hrát svůj zápas česká reprezentace. To znamená, ve středu bude soutěž probíhat v Eagles Parku mezi 17:30 až 19:30, ve čtvrtek na Tempu mezi 15:00 a 17:00 a v pátek opět v Eagles Parku mezi 18:00 a 20:00.

Soutěže se může zúčastnit kdokoliv, nelimitujeme věk, nelimitujeme místo bydliště a ani to zda-li je zájemce registrován v ČBA či ČSA nebo není. Přesto jsme si dovolili vypsat čtyři věkové kategorie a to do osmi let, do desíti let chlapci, do desíti let dívky a starší bez omezení věku. Zájemci mohou přijít a vyzkoušet rychlost hodu každý den.

Výsledky z jednotlivých dní budou zaznamenávány spolu s kontaktními údaji, abychom následně mohli zajistit účast deseti nejlepších na sobotním vyhlášení, které proběhne v areálu před dalším zápasem české reprezentace.

Všichni účastníci dostanou drobné upomínkové předměty a účastnický diplom a pro nejlepší z každé kategorie máme připraveny i drobné ceny, a pro vítěze jednotlivých kategorií možná i jedno překvapení.

Přijďte do pražských baseballových areálů vyzkoušet svojí rychlost a zároveň se přijďte podívat jak rychle hází nejlepší čeští nadhazovači a polaři!

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací