Kde všude sledovat Pražský baseballový týden


Nejlépe samozřejmě uděláte, pokud zavítáte do pražských areálů Tempa v Libuši a Eagles v Krči. Přijďte podořit nově se tvořící národní tým, přijďte se podívat na skvělý baseball, nejlepší jaký zde za poslední roky byl.

Kromě PBT probíhá v obou areálech také ČBP kategorie U11 a děti si mohou vyzkoušet soutěž o Raketovou ruku (zde). Ta pro mě bude připravena vždy před začátkem zápasu českého týmu. K vidění budou rovněž tréninky dalších reprezentací, které se připravují na své šampionáty – tedy žáků, kadetů a žen.

Máme pro vás připraven zajímavý předzápasový program i hosty pro slavnostní nadhozy.

Vstupenky se prodávají až na místě, jejich cena je 100,- Kč, děti do 15let neplatí. Na Eagles se placení vstupného týká pouze vstupu na tribunu na hlavním hřišti a pouze pro utkání ČR. Vstup do areálu není zpoplatněn.
Na Tempu se platí vstupné pouze ve čtvrtek na utkání českého týmu s Old World Baseball na vstupu do areálu. Ostatní zápasy jsou zdarma.

Parkování na Eagles je na přístavném parkovišti před příjezdovou cestou (na místě bude hlídat ostraha), na Tempu je nutné parkovat mimo areál – je tam velké parkoviště před vjezdem do areálu, neměl by být tedy problém zaparkovat v těsné blízkosti.

Pokud se nemůžete turnaje osobně zúčastnit, můžete ho sledovat prostřednictvím komentovaných streamů, které všechny najdete na https://www.staylive.io/czechbaseball/praguebaseballweek

Zápasy české mužské reprezentace pak budou navíc vysílány na platformě ČT sport plus i s komentářem profesionálů z ČT. Těšit se můžete na Michala Dusíka, Jakuba Staříka a Martina Kozáka. Jejich spolukomentátory z baseballového prostředí budou Daniel Vavruša a Jakub Sládek. ČT rovněž chystá tradiční dokument, který vám přinese to nejlepší z celého průběhu 41. ročníku turnaje.

O komentování zápasů nepřijdou ani zahraniční diváci, kteří si mohou vysílání všech zápasů předplatit na zmiňované platformě. Utkání zahraničních týmů budou komentovány v angličtině.  

Aktuální fotografie, videa a informace pak najdete na našich sociálních sítích @praguebaseballweek. Všechny výsledky a články o zápasech pak na webu pbw.baseball.cz, pro zahraniční fanoušky v angličtině.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací