Sraz repre U18 v Brně


Tři týdny před domácími Mistrovství Evropy se národní tým U18 potkal na herním soustředění v Brně na stadioně Draků Brno.

Na programu byly speciálně zaměřené tréninky a také tréninkové utkání. Celý tým si prošel obranné signály, tedy obranu proti ulívkám a situaci s běžcem na první a třetí metě. Právě souhra v obraně a správná komunikace je extrémně důležitá. V těžkých zápasech kolikrát rozhoduje o jeho konečném výsledku.

Po rozpálení v klecích následovalo od 19:00 hod. zápas mezi sebou, kdy každý nadhazovač hodil jednu až dvě směny. Večerní čas jsme zvolili schválně, neboť na ME budeme v tuto dobu hrát na stejném stadionu klíčový zápas ve skupině proti Německu (čtvrtek 18.8.).

Na konci dne byli hráči obeznámeni s dalším programem reprezentace. V době druhého víkendu semifinálových bojů je naplánována účast reprezentace na turnaji v Regensburgu. V plánu je odehrát tři zápasy a následně sehrát dva duely se Španělskem v Praze (9.+10.8.).

Po zápasech se Španělskem, které hraje na ME ve skupině A na Hluboké, bude oznámena finální soupiska 20jmen, která budou mít tu čest reprezentovat Česko na domácím ME (13.-20.8.).

Všichni už pomalu cítíme, že se náš letošní vrchol blíží a těšíme se, jak se popereme se špičko Evropy o co nejlepší výsledek pro Česko a český baseball.

Web ME zde
Sociální sítě ME - instagramfacebook
F
otogalerie zde

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací