O další šanci s Německem


Český národní tým po prohře se Španělskem a vítězství nad Francií bude hrát s Německem o další zachování naděje na postup do hlavního turnaje.

O úterním soupeři pro české hráče rozhodl zápas mezi Německem aJihoafrickou republikou, ve kterém byl po vyrovnaném začátku nakonec úspěšnější domácí výběr 11:5. Hráči JAR tak jedou domů, stejně jako Francie po prohře s Českem.

Týmy se spolu těsně před začátkem kvalifikačního turnaje utkaly celkem třikrát. Všechny zápasy skončily jednobodovým výsledkem, dvakrát se radovali čeští hráči. Oba soupeři do turnaje ještě trochu posílily a určitě se dá čekat skvělé vyrovnané utkání. My věříme, že se šťastným koncem pro české barvy.

Hraje se v úterý od 13:00 hod. Pokud máte čas a chuť určitě přijeďte české hráče podpořit přímo do Regensburgu. Vstupenky ke koupi na stadionu určitě budou k dispozici. Vstupné je 20 Euro, děti do 12let mají vstupné zdarma.
Českém domě pro vás budou opět k dispozici fanouškovské potřeby a merch baseballczech k nákupu, a určitě se v něm můžete také občerstvit. Otevřeno bude v úterý od 10:30 hod.

Nezapomeňte se podívat na skvělé fotografie ze zápasů a tréninků od Ladislava Svěnčíka ve Fotobance zde.

Na našem YouTube kanále @baseballczech pak najdete pozápasové rozhovory s hráči, na sociálních sítích pak další videa ze hry a příběhy ze zákulisí.

Děkujeme vám za podporu!

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací