Výběry do žákovské reprezentace


Vážení přátelé,

na zasedání VV ČBA (11.10.2022) jsem dostal důvěru jako nový manažer reprezentace U12 pro sezonu 2023. Národní tým žáků čeká Mistrovství Evropy, které není kvalifikační, a Mistrovství světa na Tchaj-wanu.

První kolo výběrů se uskuteční v Praze v areálu Tempo Praha v neděli 23. 10. 2022. Bohužel jsme termín nemohli vypsat dříve z výše uvedeného důvodu a pevně věříme, že v tomto termínu ještě budeme moci udělat výběry venku.

Skupina Čechy má sraz v 8:15 a konec ve 12:40.
Skupina Morava má sraz ve 12:45 a konec v 17:10.

S sebou:

  • baseballové oblečení, tj. baseballové kalhoty, čepice, dres nebo tričko, mikinu, bundu
  • baseballové vybavení, tj. rukavici, pálku, helmu, zadáci i vybavení na chytání,
  • baseballovou obuv na hřiště a pro jistotu i obuv do haly,
  • švihadlo
  • pití

Na programu budou klasická stanoviště s chytáním míčů po zemi a ze vzduchu, pálení ze stativu a tossu, krátké nadhazovačské bulpeny, pohybové a atletické testy.

Prosím klubové trenéry o nominaci hráčů narozených v letech 2011 a 2012. Nominaci pošlete ve formátu přiložené tabulky (ke stažení) na můj email zlabekh@gmail.com nejpozději do středy 19. 10. 2022. Na stejnou adresu můžete zasílat v odůvodněných případech
i případné omluvy z prvního kola výběrů. Výsledky výběrů a seznam postupujících hráčů zveřejníme nejpozději do dvou týdnů po konání akce.

Další potvrzené termíny programu:

  • únor 2023 – druhé kolo výběrů (hala)
  • březen 2023 – soustředění širšího výběru (hala/venku – dle počasí)
  • duben 2023 – Eagles Cup (širší výběr – 2 týmy na turnaji)

Zbývající termíny budou zveřejněny na webových stránkách ČBA po potvrzení a řádném schválení VV v průběhu jara 2023. Rodiče a trenéři vybraných hráčů budou informováni i emailem. Do týmu budeme hledat odhodlané a pracovité hráče s chutí se zlepšovat, kteří se nebojí náročného programu, který nás bude čekat.

Za realizační tým žáků

Jan Žlábek

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací