První školení nového programu pro zapisovatele MyBallClub

Ondřej Rypar, 07.02. 2023 Aktuality

Od letošní sezóny přecházíme na nový zapisovatelský program, který se již několik let používá na soutěžích v Evropě i ve světě, a které pořádá WBSC. Na jednom místě tak najdete výsledky, PBP a statistiky ze všech celostátních soutěží.

Pro zapisovatele to znamená naučit se používat nový program pro zapisování, který by pro ně měl být daleko jednodušší, než doposud používaný Iscore. Systém má několik výhod, jednou z nich je například ucelená databáze hráčů a klubů a jednodušší vkládání na web.

Na začátku to bude sice náročnější na přípravu pro členy Zapisovatelské komise a sekretariátu ČBA, ale věříme, že o to lepší bude pro Vás PBP z jednotlivých zápasů.

První školení proběhne pod vedením autora projektu Michael Zambelliho v angličtině již 16.2. od 19:00 na platformě MS Teams. Současná zapisovatelská komunita již byla oslovena emailem, jak postupovat. Pokud by se chtěl někdo další zúčastnit, tak prosím zašlete co nejdříve informaci na email web@baseball.cz kde uveďte Vaše jméno, příjmení a datum narození. My Vás zadáme do databáze zapisovatelů a zašleme Vám další informace k instalaci programu a odkaz na připojení na školení.

Další školení bude následovat v budoucnu již v češtině, pod vedením našich zkušených zapisovatelů Matěje Neděli a Aloise Sečkára, kteří již program v rámci Evropských turnajů používali.

Zapisovatelé, kteří projdou školením budou mít právo zapisovat celostátní soutěže v sezóně 2023 a dostanou na tuto sezónu licenci.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací