Školení rozhodčích regionu SZ v roce 2023

Karel Jaksch, 10.02. 2023 Aktuality

Region Severozápad pořádá ve spolupráci s Komisí rozhodčích ČBA tradiční regionální školení pro nové a začínající rozhodčí, v letošním roce dokonce ve dvou termínech.

Školení „Rookie“ (12+)

První školení se uskuteční v neděli 26.3.2023 v areálu Tempo Praha, zaměřeno bude na licenci „Rookie“ a je určeno pro účastníky starší 12 let. Program bude rozdělen do dvou bloků, v teoretické části se posluchači seznámí se základními pravidly a předpisy, praktická část bude zahrnovat zejména pohyb a práci na hřišti ve dvou rozhodčích, postavení na domácí metě a posuzování nadhozů.

Školení bude zahájeno prezencí v 8:45, konec je plánován cca kolem 17:00, s sebou jsou potřeba psací potřeby, sportovní oblečení, obuv na hřiště a obuv do haly. V Tempo Clubhouse bude možné zajistit pro účastníky oběd za částku 140,- Kč (úhrada při prezenci).

Školení pro kategorie U11 a mladší

Druhé školení je na programu ve středu 5.4.2023 v areálu Tempo Praha a zaměřeno bude na odlišnosti pravidel a práci rozhodčích v kategoriích "coach-pitch" a "t-ball". Garantem školení je mezinárodně známý a uznávaný rozhodčí František Přibyl, dalším lektorem pak bude Filip Havlík, který v poslední sezónách sbírá úspěchy v domácích i mezinárodních soutěžích.

Sraz na školení bude v 15:30 na parkovišti u Tempo Clubhouse, samotný program začne v 16:00 a bude trvat cca do 18:30. S sebou je potřeba sportovní oblečení a v případě špatného počasí i obuv do haly (!).

Přihlášky na školení „Rookie“ 12+ vyplňujte přes tento formulář (školení 12+).

Přihlášky na školení kategorií U11 a mladší vyplňujte přes tento formulář (školení U11 a mladší).

Prosíme o dodržení stanovených věkových kategorií, školení je rozděleno záměrně a bude uzpůsobeno pro obě skupiny tak, aby bylo pro všechny zúčastněné co nejefektivnější a nejpřínosnější. Účast na obou školeních je zdarma.

V případě dotazů se můžete obracet na adresu jaksch@baseball.cz.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací