Další ročník Díky, trenére byl vyhlášen


Od 1. března je možné posílat nominace na trenéry mládeže za rok 2023. 

Sportovně-společenská akce Díky, trenére má za sebou šest úspěšných ročníků. Její pořadatel, spolek Díky, trenére, dostal doposud tipy na necelé čtyři tisícovky trenérů z 55 sportovních odvětví. Prvním vítězem se stal Michal Eisenkolb, který vychovává mladé florbalisty z pražské Sparty a v roce 2016 ho následoval trenér fotbalistů z Hodonína - Michal Bíza. Opět fotbalista, tentokrát z Baníku Ostrava, Zdeněk Grygar, zvítězil v roce 2017. Následoval jej v roce 2018 capoeirista Lukáš Novák z Vem Camará Pardubice. V roce 2023 titul vybojovala, a to takřka doslova, trenérka karate z českobudějovického fight clubu, Monika Vojtová.

I baseball měl v uplynulých ročnících své zástupce ve finálových bojích. V roce 2022 se do nejlepší osmičky dostali dokonce dva trenéři - Martina Hánová z Hrochů a Jakub Ventruba z Draků. Prvním baseballovým trenérem, který postoupil do finálových bojů byl v roce 2015 Jaroslav Krejčíř z Olympie Blansko, v roce 2016 se to podařilo Jiřímu Šimanovi z Plzně. V roce 2019 je následoval Petr Zeman z Orlů Choceň.

Nominovat trenéra může jeho svěřenec, ale také rodiče, funkcionáři či další trenéři. Tak neváhejte a nominujte svého oblíbeného trenéra, čas máte do 30. dubna.

Všechny informace o akci a přihlašovací formulář pak najdete na webu https://dikytrenere.cz/

 

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací