Prodej vstupenek na domácí ME byl zahájen


Čeští reprezentanti se v dalekém Japonsku připravují na start World Baseball Classic (fotogalerie), a vy si čekání na zápasy - startujeme v pátek 10.3. ve 4:00 hod. CET s Čínou - můžete zkrátit vyběrem vstupenek na zářijové mistrovství Evropy, jejichž prodej byl zahájen ve čtvrtek 2. března.

Česko bude hostit evropský šampionát potřetí v historii (2005 a 2014). Od 24. září do 1. října se bude hrát v pěti městech - Brně, Ostravě, Praze, Třebíči a Blansku. 

Na skupinu A s národním týmem se mohou těšit fanoušci v Ostravě, hrát se bude v Arrows Parku. Věříme, ale že naše baseballové hrdiny přijedou podpořit fanoušci z celé republiky. Soupeři Česka budou Španělsko, Řecko a Rakousko. Čeká nás tedy velká bitva se Španělskem, které bude určitě chtít vrátit českým hráčům porážku z kvalifikace na WBC.

Skupina B s Itálií (účastník WBC), Velkou Británií (účastník WBC), Švédskem a Maďarskem se odehraje v Třebíči.

Na obhájce titulu se mohou těšit diváci v Brně, kde na hřišti Draků Brno utká o dvě postupová místa do bojů o medaile skupina C. Kromě Nizozemska (účastník WBC), to budou reprezentace Chorvatska, Ukrajiny a Francie.

Zajímavá skupina D s Izraelem (účastník WBC), Německem, Belgií a Švýcarskem sehraje zápasy základní skupiny v Praze.

Skupiny se hrají od neděl 24. do úterý 26. září. Ve středu 27. září je volný den, a od čtvrtka 28. září startují zápasy play-off a také duely o konečné umístění. Finále a utkání o 3. místo se pak hraje v sobotu 1. října v Brně.

Neváhejte a zajistěte si lístky na dobrá místa už nyní. Čeští reprezentanti se budou na Eurobaseballu prát o první evropskou medaili a u toho určitě nesmíte chybět!

Celý rozpis turnaje najdete na webu https://www.eurobaseball2023.com/

 

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací