Poděkování a Fond české reprezentace


Přátelé, fanoušci, obracím se na vás jménem mužského národního týmu jednak s velkým poděkováním za podporu během celého letošního března, ale také bychom chtěli představit nový projekt na podporu mladých adeptů české reprezentace. Chtěli bychom vydražit první dva dresy našich hráčů z World Baseball Classic u příležitosti založení FONDU ČESKÉ REPREZENTACE, jehož hlavním cílem je podpora hraní a studia mladých talentovaných hráčů v zahraničí (USA, Austrálie, Kanada a v budoucnu věříme i v asijských baseballových zemích). Velká část hráčů národního týmu v Tokiu na WBC prošla zahraničním školním prostředím, měla zahraniční zkušenosti. Také proto bychom chtěli tímto projektem podpořit nastupující talentované generace. K projektu se velmi aktivně postavili i členové Síně slávy, v čele s ing. Rudolfem Drncem, dlouholetým předsedou Techniky Brno, univerzitního baseballového klubu. Tak snad osloví i vás, krátké představení projektu v příloze - zde.            
 
A dresy kterých hráčů bychom jako první vydražili? 
 
Dres Filipa Smoly - Filip byl v Tokiu na WBC startující třetí metař v každém zápase, stáhl v poslední směně s Čínou jedno z klíčových RBI, odpálil na turnaji 3 důležité hity, 2 důležité stažené body, autor zázračného zákroku ve 2. směně s Japonskem, kdy na plné mety pomohl Satorkovi ukončit směnu. Pracuje jako auditor v KPMG, světové firmě, která o Filipa projevila ohromný zájem i během turnaje, kdy byl pozván na večeři vedením japonské pobočky 
 
 
 
Dres Lukáše Hloucha - Lukáš házel před 45 tisíci diváky v Tokyo Domu proti domácímu Japonsku, opakovaně atakoval magickou rychlost 150km/h, je budoucností české reprezentace. Velký dříč a silák, na teambuildingovém soustředění jako jediný vzdoroval silou Martinovi Červenkovi a Marku Minaříkovi. Jeden z mála účastníků světových vrcholných turnajů organizace Little League (World Serie 2013) i Major League (World Baseball Classic 2023). Pracuje v elektrárně Dukovany.   
 
 
Dražíme tyto dva dresy s jejich jménem na zádech z World Baseball Classic (viz fotky v článku - bílé verze), možností jsou při zájmu vydražitele i podpisy hráčů na dresu. Minimální vyvolávací částka každého z dresů je 10 000 Kč, dražba jednotlivého dresu končí v minutě kdy jeho majitel (Filip nebo Lukáš) tento týden nastoupí v Extralize během Opening weekendu.  
 
Svou nabídku můžete psát do komentáře na Facebooku Baseball Czech, pod příspěvek s odkazem na tento článek (bude to jediné oficiální místo dražby) - odkaz. Vždy napište o jaký dres máte zájem + přihazovanou částku. Jestliže nikdo nenabídne alespoň 10 tisíc, dresy se nevydraží.
 
 
Pavel Chadim,
manažer mužského národního týmu
Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací