MLB camp Brno - repre U12


V minulém týdnu se od pondělí 22. května do pátku 26. května zúčastnil národní tým U12 + 6 „divokých karet“ věkové kategorie U12 MLB campu v Brně, který se opět po roce vrátil do České republiky. Pořadatelem MLB campu byli Draci Brno, kteří se zhostili své pořadatelské role na výbornou. Skvěle připravená hřiště pro obě kategorie, jelikož byl týdenní MLB camp pořádán pro 24 hráčů kategorie U12 a 26 hráčů kategorie U15. Kvalitní občerstvení a zázemí po celou dobu pobytu hráčů a dostatek trenérů U12, U15, NBP, Draci Brno a samozřejmě MLB.

Po pondělním příjezdu a registraci byli hráči testování pro potřeby MLB. Od úterý už probíhaly dopoledne tréninky a odpoledne se hrály zápasy.

Našim cílem bylo zjistit, jaké jsou hráči schopni podávat výkony při dlouhodobější zátěži a jak se zlepšili od posledního soustředění. Počasí nám přálo, mimo úterního odpoledne, takže si hráči „užili“ zátěže v téměř letním počasí.

Nakonec došlo i k tomu, co jsme hráčům říkali od samého začátku. A to, že kdokoliv, kdo nebude podávat odpovídající výkony může tým opustit a naopak, kdo se bude zlepšovat, tak se může do týmu probojovat zpět, i když byl již dříve vyřazen.

V pátek 2.6. se tým U12 vydá do Paderbornu na sérii přípravných utkání s národním týmem Německa. Na plánu jsou 4 přípravné zápasy a naším cílem je přivézt domů vítěznou bilanci, stejně jako v posledních dvou letech. Níže je uvedeno 18 hráčů, kteří na tuto přípravu pojedou. Věříme, že pro nás bude tento víkend první pořádnou prověrkou, která nám ukáže, kde máme slabá místa.

jméno tým
Beran Mikuláš Eagels Praha
Cacek Adam Hippos Brno
Černecký Jan Eagels Praha
Edmár Tadeáš Hroši Brno
Fišer František Technika Brno
Horák Daniel Eagels Praha
Hromádka Adam Ježci Jihlava
Klimeš Tadeáš Hroši Brno
Kotouček Kryštof Tempo Praha
Kupský Adam Hroši Brno
Major Max Draci Brno
Malý Dominik Hroši Brno
Míka Robin Kotlářka Praha
Panáček Jan Eagels Praha
Röschl Jakub Eagels Praha
Šlenc Oliver Eagels Praha
Štěpánek Domink Olympia Blansko
Vrba Lukáš Sabat Praha

Následně nás čeká už jenom soustředění během PBT a dřívější odjezd na ME do Francie. Pojedeme opět přes Paderborn, kde odehrajeme poslední přípravná utkání před samotným ME.

Ještě jednou bych chtěl velmi poděkovat organizaci Major League Baseball, týmu Draci Brno a všem, kteří věnovali svůj čas přípravě nadějí českého baseballu.

Jan Žlábek
Manažer CZE U12

Fotogalerie z akce zde a zde

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací