Oblastní soutěže


  2014
PrahaVítězové
Pražský přebor mužů1. Tempo Titans B   2. SaBaT Praha B   3. Old Boys Praha    
Pražský přebor kadetů1. Kotlářka Praha   2. Eagles Praha   3. Tempo Titans Praha    
Pražský přebor mladších kadetů1. SK Kotlářka   2. Eagles Praha Green   3. Tempo Titans Praha    
Pražský přebor žáků1. SaBaT Praha   2. Eagles Praha White   3. SK Kotlářka    
Pražský přebor mladších žáků1. Eagles Praha   2. Tempo Titans Praha   3. SK Kotlářka    
Pražský přebor mladších žáků coach ball1. Eagles Praha   2. Tempo Titans Praha   3. Sokol Hluboká nad Vltavou    
Pražský přebor mladších žáků U81. Eagles Praha   1. SaBaT Praha   1. SK Kotlářka   1. Tempo Titans Praha    
Jižní a západní ČechyVítězové
Jihozápadní přebor mužů1. Sharks Spálené Poříčí A   2. Wolfs Domažlice B   3. Sokol Hluboká nad Vltavou B    
Jihozápadní přebor starších kadetů1. Sharks Spálené Poříčí   2. Sokol Hluboká nad Vltavou   3. Angels České Budějovice    
Jihozápadní přebor starších žáků 1. Sokol Hluboká nad Vltavou   2. Wolfs Domažlice   3. Sokol Hluboká nad Vltavou B    
Západočeský přebor mladších žáků1. Sharks Spálené Poříčí   2. Hawks Žinkovy   3. Wolfs Domažlice    
Jihočeský přebor mladších žáků1. ZŠ Trhové Sviny   2. ZŠ Borek A   3. Sokol Hluboká nad Vltavou    
Severní ČechyVítězové
Severočeský přebor mužů1. Praotci Roudnice   2. TJ Lokomotiva Louny   3. Blesk Jablonec B    
Severočeský přebor mladších kadetů1. TJ Lokomotiva Louny   2. Patriots Liberec   3. Praotci Roudnice    
Severočeský přebor žáků1. Patriots Liberec   2. Baseball club Blesk   3. Praotci Roudnice    
Jižní MoravaVítězové
Jihomoravský přebor mužů1. Technika Brno B   2. Draci Brno C   3. Fighting Flies Bratislava    
Jihomoravský přebor kadetů1. Draci Brno   2. Technika Brno   3. Třebíč Nuclears    
Jihomoravský přebor mladších kadetů1. Draci Brno   2. Třebíč Nuclears   3. Cardion Hroši Brno    
Jihomoravský přebor žáků1. Draci Brno   2. Třebíč Nuclears   3. Technika Brno    
Jihomoravský přebor ml. žáků coach ball1. Draci Brno Black   2. Nuclears Třebíč 9   3. Pipas Brno    
Jihomoravský přebor mladších žáků U81. Draci Brno   2. Nuclears Třebíč 8   3. Olympia Blansko    
Jihomoravský přebor přípravek U71. Třebíč Nuclears   2. Draci Brno   3. Olympia Blansko    
Severní MoravaVítězové
Severomoravský přebor mužů 
Severomoravský přebor kadetů 
Severomoravský přebor mladších kadetů 
Severomoravský přebor žáků 
Severomoravský přebor mladších žáků 
Východní ČechyVítězové
Východočeský přebor mužů 
Východočeský přebor mladších kadetů 
Východočeský přebor žáků 
Východočeský přebor ml.žáků coach pitch 
Východočeský přebor mladších žáků U81. Sparks Mladé Buky   2. SK Klackaři Kostelec n./O.   3. Waynes Pardubice