ČBP U13 - 2017

 Poř.Skupina A W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Nuclears 5100,83381:2811
2 Technika 1500,16736:777
3 Klasik 2300,40033:507
4 Sp. Poříčí 1400,20039:866

 Poř.Skupina B W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Hroši 6001,00077:2112
2 Draci 4200,66782:3310
3 SK Kotlářka 2300,40055:527
  Waynes 2300,40025:867

 Poř.Skupina C W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Tempo 4200,66757:4610
2 Arrows 3200,60048:308
3 SaBaT 3300,50047:379
4 Patriots 1400,20033:676

 Poř.Skupina D W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Eagles 5100,83375:3211
2 Sokol Hluboká 2400,33342:468
3 Skokani 0400,00014:534

 Čtvrtek   8.6.2017
      Hřiště Hřiště A
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  1   10:00    SK Kotlářka  Waynes Pardubice  27 : 3  B 
  3   12:00    Sharks Spálené Poříčí  Nuclears Třebíč  3 : 25  A 
  5   14:00    Draci Brno  Cardion Hroši Brno  1 : 9  B 
  7   16:00    Klasik Frýdek-Místek  Sharks Spálené Poříčí  13 : 19  A 
  9   18:00    Eagles Praha  Skokani Olomouc  16 : 1  D 
      Hřiště Hřiště B
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  2   10:00    Tempo Titans Praha  SaBaT Praha  5 : 4  C 
  4   12:00    Sokol Hluboká nad Vltavou  Eagles Praha  3 : 18  D 
  6   14:00    Technika Brno  Klasik Frýdek-Místek  4 : 9  A 
  8   16:00    Arrows Ostrava  Patriots Liberec  22 : 4  C 
  10   18:00    Patriots Liberec  Tempo Titans Praha  3 : 17  C 
 Pátek   9.6.2017
      Hřiště Hřiště A
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  11   09:00    Nuclears Třebíč  Technika Brno  23 : 3  A 
  13   11:00    Cardion Hroši Brno  SK Kotlářka  13 : 5  B 
  15   13:00    Nuclears Třebíč  Klasik Frýdek-Místek  12 : 2  A 
  17   15:00    Draci Brno  SK Kotlářka  23 : 3  B 
  19   17:00    Technika Brno  Sharks Spálené Poříčí  23 : 9  A 
  21   19:00    Cardion Hroši Brno  Waynes Pardubice  24 : 3  B 
      Hřiště Hřiště B
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  12   09:00    SaBaT Praha  Patriots Liberec  16 : 2  C 
  14   11:00    Waynes Pardubice  Draci Brno  1 : 22  B 
  16   13:00    Skokani Olomouc  Sokol Hluboká nad Vltavou  4 : 16  D 
  18   15:00    Arrows Ostrava  SaBaT Praha  3 : 12  C 
  20   17:00    Eagles Praha  Sokol Hluboká nad Vltavou  9 : 2  D Podrobnosti o utkání: 1D vs. 2D (o 1. ve sk.)... 
  22   19:00    Tempo Titans Praha  Arrows Ostrava  6 : 4  C 
 Sobota   10.6.2017
      Hřiště Hřiště A
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  24   10:00    Nuclears Třebíč  Sokol Hluboká nad Vltavou  5 : 4 Podrobnosti o utkání: 1A vs. 2D (QF)... 
  26   12:00    Tempo Titans Praha  Draci Brno  12 : 11 Podrobnosti o utkání: 1C vs. 2B (QF)... 
  28   14:00    Klasik Frýdek-Místek  Skokani Olomouc  8 : 6 Podrobnosti o utkání: 3A vs. 3D (o 9.-12.)... 
  30   16:00    Tempo Titans Praha  Nuclears Třebíč  7 : 9 Podrobnosti o utkání: W24 vs. W26 (SF)... 
  32   18:00    Eagles Praha  Cardion Hroši Brno  4 : 11 Podrobnosti o utkání: W23 vs. W25 (SF)... 
      Hřiště Hřiště B
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  23   10:00    Cardion Hroši Brno  SaBaT Praha  11 : 1 Podrobnosti o utkání: 1B vs. 2C (SF)... 
  25   12:00    Eagles Praha  Technika Brno  13 : 5 Podrobnosti o utkání: 1D vs. 2A (SF)... 
  27   14:00    SK Kotlářka  Arrows Ostrava  7 : 10 Podrobnosti o utkání: 3B vs. 3C (o 9.-12.)... 
  29   16:00    Sharks Spálené Poříčí  Waynes Pardubice  5 : 9 Podrobnosti o utkání: 4A vs. 4B (o 13.-15.)... 
  31   18:00    Waynes Pardubice  Patriots Liberec  9 : 8 Podrobnosti o utkání: 4B vs. 4C (o 13.-15.)... 
 Neděle   11.6.2017
      Hřiště Hřiště A
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  34   09:00    Draci Brno  Sokol Hluboká nad Vltavou  9 : 6 Podrobnosti o utkání: L24 vs. L26 (o 5.-8.)... 
  36   11:00    SaBaT Praha  Technika Brno  12 : 0 Podrobnosti o utkání: L23 vs. L25 (o 5.-8.)... 
  38   13:00    Sokol Hluboká nad Vltavou  Technika Brno  11 : 1 Podrobnosti o utkání: L34 vs. L36 (o 7.)... 
  40   15:00    Tempo Titans Praha  Eagles Praha  10 : 15 Podrobnosti o utkání: L30 vs. L32 (o 3.)... 
  41   17:00    Cardion Hroši Brno  Nuclears Třebíč  9 : 7 Podrobnosti o utkání: W30 vs. W32 (finále)... 
      Hřiště Hřiště B
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  33   09:00    Patriots Liberec  Sharks Spálené Poříčí  16 : 3 Podrobnosti o utkání: 4C vs. 4A (o 13.-15.)... 
  35   11:00    SK Kotlářka  Skokani Olomouc  13 : 3 Podrobnosti o utkání: L27 vs. L28 (o 11.)... 
  37   13:00    Arrows Ostrava  Klasik Frýdek-Místek  9 : 1 Podrobnosti o utkání: W27 vs. W28 (o 9.)... 
  39   15:00    SaBaT Praha  Draci Brno  2 : 16 Podrobnosti o utkání: W34 vs. W36 (o 5.)...