ČBP U15 - 2018

 Poř.Skupina A W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Draci 6001,00083:1712
2 Klasik 2300,40031:277
  Wolfs 1500,16720:747

 Poř.Skupina B W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Eagles 5100,83368:2511
2 Kotlářka 2200,50026:346
3 Nuclears 2400,33331:388

 Poř.Skupina C W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Hroši 4200,66758:3410
  Tempo 4200,66736:4510
3 Technika 0500,00014:645

 Poř.Skupina D W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Arrows 4200,66742:3710
2 SaBaT 2300,40028:347
  Skokani 2300,40031:327
4 Hluboká 2400,33336:438

 Čtvrtek   14.6.2018
      Hřiště Hřiště A (central)
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  1   10:00    Technika Brno  Cardion Hroši Brno  6 : 12  C 
  3   12:00    Eagles Praha  Třebíč Nuclears  5 : 4  B 
  5   14:00    Sokol Hluboká nad Vltavou  SaBaT Praha  11 : 4  D 
  7   16:00    Klasik Frýdek-Místek  Wolfs Domažlice  3 : 5  A 
  9   18:00    Arrows Ostrava  Sokol Hluboká nad Vltavou  11 : 0  D 
      Hřiště Hřiště B
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  2   10:00    Draci Brno  Klasik Frýdek-Místek  11 : 0  A 
  4   12:00    Arrows Ostrava  Skokani Olomouc  9 : 5  D 
  6   14:00    Tempo Titans Praha  Technika Brno  9 : 4  C 
  8   16:00    Třebíč Nuclears  Kotlářka Praha  7 : 1  B 
  10   18:00    SaBaT Praha  Skokani Olomouc  5 : 4  D 
 Pátek   15.6.2018
      Hřiště Hřiště A (central)
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  11   09:00    Kotlářka Praha  Eagles Praha  0 : 18  B 
  13   11:00    Wolfs Domažlice  Draci Brno  6 : 19  A 
  15   13:00    SaBaT Praha  Arrows Ostrava  3 : 6  D 
  17   15:00    Draci Brno  Wolfs Domažlice  15 : 1  A Podrobnosti o utkání: A1 vs. A2... 
      Hřiště Hřiště B
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  12   09:00    Cardion Hroši Brno  Tempo Titans Praha  15 : 1  C 
  14   11:00    Skokani Olomouc  Sokol Hluboká nad Vltavou  6 : 5  D 
  16   13:00    Cardion Hroši Brno  Tempo Titans Praha  3 : 8  C Podrobnosti o utkání: C1 vs. C2... 
  18   15:00    Eagles Praha  Třebíč Nuclears  12 : 5  B Podrobnosti o utkání: B1 vs. B2... 
 Sobota   16.6.2018
      Hřiště Hřiště A (central)
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  19   09:00    Arrows Ostrava  Wolfs Domažlice  12 : 2 Podrobnosti o utkání: 1A vs. 2D (QF)... 
  21   11:00    Tempo Titans Praha  Třebíč Nuclears  6 : 4 Podrobnosti o utkání: 1C vs. 2B (QF)... 
  23   13:00    Klasik Frýdek-Místek  Skokani Olomouc  2 : 7 Podrobnosti o utkání: 3A vs. 3D... 
  26   17:00    Draci Brno  Arrows Ostrava  17 : 0 Podrobnosti o utkání: W19 vs. W20 (SF)... 
      Hřiště Hřiště B
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  20   09:00    Draci Brno  Sokol Hluboká nad Vltavou  12 : 4 Podrobnosti o utkání: 1D vs. 2A (QF)... 
  22   11:00    Eagles Praha  Cardion Hroši Brno  12 : 5 Podrobnosti o utkání: 1B vs. 2C (QF)... 
  24   13:00    Kotlářka Praha  Technika Brno  14 : 0 Podrobnosti o utkání: 3B vs. 3C... 
  25   15:00    Technika Brno  SaBaT Praha  4 : 12 Podrobnosti o utkání: L24 vs. 4D... 
  27   17:00    Eagles Praha  Tempo Titans Praha  15 : 2 Podrobnosti o utkání: W21 vs. W22 (SF)... 
 Neděle   17.6.2018
      Hřiště Hřiště A (central)
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  28   09:00    Wolfs Domažlice  Cardion Hroši Brno  3 : 13 Podrobnosti o utkání: L19 vs. L22... 
  30   11:00    Skokani Olomouc  Kotlářka Praha  9 : 11 Podrobnosti o utkání: W23 vs. W24 (o 9.)... 
  32   13:00    Třebíč Nuclears  Cardion Hroši Brno  4 : 10 Podrobnosti o utkání: W28 vs. W29 (o 5.)... 
  34   15:00    Arrows Ostrava  Tempo Titans Praha  4 : 10 Podrobnosti o utkání: L26 vs. L27 (o 3.)... 
  36   17:00    Draci Brno  Eagles Praha  9 : 6 Podrobnosti o utkání: W26 vs. W27 (finále)... 
      Hřiště Hřiště B
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  29   09:00    Třebíč Nuclears  Sokol Hluboká nad Vltavou  7 : 4 Podrobnosti o utkání: L20 vs. L21... 
  31   11:00    SaBaT Praha  Klasik Frýdek-Místek  4 : 9 Podrobnosti o utkání: 4D vs. L23... 
  33   13:00    Klasik Frýdek-Místek  Technika Brno  17 : 0 Podrobnosti o utkání: L24 vs. L23... 
  35   15:00    Wolfs Domažlice  Sokol Hluboká nad Vltavou  3 : 12 Podrobnosti o utkání: L28 vs. L29 (o 7.)...