Rozpis
- Duben
- Květen
- Červen
- Červenec
- Srpen
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Ne 14. 4. 2013 |
ZČ |
304 |
13:00 |
Arrows Ostrava B |
Olympia Blansko |
5:2 |
Blansko |
|
|
ZČ |
305 |
13:00 |
Sokol Hluboká |
Třebíč Nuclears |
4:2 |
Hluboká |
|
|
ZČ |
303 |
13:00 |
SaB Orli Choceň |
Kotlářka Praha B |
9:8 |
Choceň |
|
|
ZČ |
306 |
13:00 |
SaBaT Praha |
Blesk Jablonec |
4:2 |
SaBaT |
|
|
ZČ |
301 |
13:00 |
Cardion Hroši Brno B |
Draci Brno B |
4:14 |
Zamilec |
|
|
ZČ |
358 |
16:00 |
Arrows Ostrava B |
Olympia Blansko |
14:11 |
Blansko |
|
|
ZČ |
359 |
16:00 |
Sokol Hluboká |
Třebíč Nuclears |
15:7 |
Hluboká |
|
|
ZČ |
357 |
16:00 |
SaB Orli Choceň |
Kotlářka Praha B |
4:13 |
Choceň |
|
|
ZČ |
360 |
16:00 |
Blesk Jablonec |
SaBaT Praha |
12:2 |
SaBaT |
|
|
ZČ |
355 |
16:00 |
Cardion Hroši Brno B |
Draci Brno B |
11:18 |
Zamilec |
|
Ne 21. 4. 2013 |
ZČ |
317 |
13:00 |
Draci Brno B |
Sokol Hluboká |
9:11 |
MBS |
|
|
ZČ |
311 |
13:00 |
Arrows Ostrava B |
Cardion Hroši Brno B |
14:4 |
Arrows A |
|
|
ZČ |
307 |
13:00 |
Blesk Jablonec |
SaB Orli Choceň |
9:16 |
Choceň |
|
|
ZČ |
315 |
13:00 |
SaBaT Praha |
Olympia Blansko |
7:4 |
SaBaT |
|
|
ZČ |
309 |
13:00 |
Třebíč Nuclears |
Klasik Frýdek-Místek |
10:11 |
Třebíč |
|
|
ZČ |
313 |
13:00 |
Eagles Praha B |
Kotlářka Praha B |
8:9 |
Areál Markéta |
|
|
ZČ |
318 |
16:00 |
Draci Brno B |
Sokol Hluboká |
6:7 |
MBS |
|
|
ZČ |
312 |
16:00 |
Arrows Ostrava B |
Cardion Hroši Brno B |
16:10 |
Arrows A |
|
|
ZČ |
308 |
16:00 |
Blesk Jablonec |
SaB Orli Choceň |
9:8 |
Choceň |
|
|
ZČ |
316 |
16:00 |
SaBaT Praha |
Olympia Blansko |
10:9 |
SaBaT |
|
|
ZČ |
310 |
16:00 |
Třebíč Nuclears |
Klasik Frýdek-Místek |
9:15 |
Třebíč |
|
|
ZČ |
314 |
16:00 |
Eagles Praha B |
Kotlářka Praha B |
8:10 |
Areál Markéta |
|
So 27. 4. 2013 |
ZČ |
325 |
13:00 |
Kotlářka Praha B |
Draci Brno B |
12:2 |
Areál Markéta |
|
|
ZČ |
326 |
16:00 |
Kotlářka Praha B |
Draci Brno B |
10:4 |
Areál Markéta |
|
Ne 28. 4. 2013 |
ZČ |
327 |
13:00 |
Eagles Praha B |
Arrows Ostrava B |
8:2 |
Krč |
|
|
ZČ |
319 |
13:00 |
Klasik Frýdek-Místek |
Blesk Jablonec |
15:16 |
Arrows A |
|
|
ZČ |
323 |
13:00 |
Sokol Hluboká |
Olympia Blansko |
5:4 |
Hluboká |
|
|
ZČ |
321 |
13:00 |
SaB Orli Choceň |
SaBaT Praha |
5:7 |
Choceň |
|
|
ZČ |
329 |
13:00 |
Třebíč Nuclears |
Cardion Hroši Brno B |
4:15 |
Třebíč |
|
|
ZČ |
328 |
16:00 |
Eagles Praha B |
Arrows Ostrava B |
2:10 |
Krč |
|
|
ZČ |
320 |
16:00 |
Klasik Frýdek-Místek |
Blesk Jablonec |
11:1 |
Arrows A |
|
|
ZČ |
324 |
16:00 |
Sokol Hluboká |
Olympia Blansko |
10:3 |
Hluboká |
|
|
ZČ |
322 |
16:00 |
SaB Orli Choceň |
SaBaT Praha |
9:8 |
Choceň |
|
|
ZČ |
330 |
16:00 |
Třebíč Nuclears |
Cardion Hroši Brno B |
6:3 |
Třebíč |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací