Rozpis

  • Březen
  • Duben
  • Květen
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
St 3. 4. 2019 21 19:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears 12:8 Blansko
Pá 5. 4. 2019 20 17:00 Kotlářka Praha Skokani Olomouc 10:2 Areál Markéta
  17 17:00 Technika Brno Cardion Hroši Brno 4:10 Kraví hora
  16 19:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears 1:4 Blansko
  19 19:00 Draci Brno Tempo Praha 7:0 MBS
  18 19:00 Eagles Praha Arrows Ostrava 7:6 Krč
So 6. 4. 2019 25 13:00 Skokani Olomouc Kotlářka Praha 1:7 Skokani
  24 14:00 Tempo Praha Draci Brno 6:13 Tempo
  27 14:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko 9:2 Třebíč
  22 14:00 Technika Brno Cardion Hroši Brno 2:7 Kraví hora
  26 16:00 Skokani Olomouc Kotlářka Praha 2:9 Skokani
  23 19:00 Arrows Ostrava Eagles Praha 15:1 Arrows
Ne 7. 4. 2019 29 14:00 Tempo Praha Draci Brno 3:13 Tempo
  30 14:00 Arrows Ostrava Eagles Praha 5:3 Arrows
  28 14:00 Cardion Hroši Brno Technika Brno 12:2 Hroši
St 10. 4. 2019 42 19:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava 5:17 Arrows
  33 19:00 Eagles Praha Tempo Praha 12:6 Krč (světla)
Čt 11. 4. 2019 43 19:00 Olympia Blansko Draci Brno 3:5 Blansko
  44 19:00 Eagles Praha Tempo Praha 6:0 Krč (světla)
Pá 12. 4. 2019 32 19:00 Olympia Blansko Draci Brno 6:16 Blansko
  31 19:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears 10:0 Arrows
So 13. 4. 2019 37 12:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha 5:2 Hroši
  34 13:00 Skokani Olomouc Technika Brno 5:3 Skokani
  38 14:00 Draci Brno Olympia Blansko 9:1 MBS
  39 14:00 Tempo Praha Eagles Praha 3:2 Tempo
  35 16:00 Skokani Olomouc Technika Brno 8:9 Skokani
  36 16:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava 1:8 Třebíč
Ne 14. 4. 2019 45 13:00 Kotlářka Praha Cardion Hroši Brno 13:3 Areál Markéta
  41 14:00 Technika Brno Skokani Olomouc 1:7 Kraví hora
  40 16:00 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha 7:4 Areál Markéta
Pá 19. 4. 2019 46 16:00 Třebíč Nuclears Technika Brno 4:8 Třebíč
  48 19:00 Olympia Blansko Kotlářka Praha 5:6 Blansko
  47 19:00 Draci Brno Eagles Praha 0:1 MBS
  49 19:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno 5:2 Arrows
So 20. 4. 2019 50 13:00 Tempo Praha Skokani Olomouc 0:1 Tempo
  54 13:00 Kotlářka Praha Olympia Blansko 4:2 Areál Markéta
  53 14:00 Draci Brno Eagles Praha 6:1 MBS
  55 14:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno 13:5 Arrows
  52 14:00 Technika Brno Třebíč Nuclears 2:16 Kraví hora
  51 16:00 Tempo Praha Skokani Olomouc 12:2 Tempo
  59 16:00 Kotlářka Praha Olympia Blansko 10:11 Areál Markéta
Ne 21. 4. 2019 58 14:00 Eagles Praha Draci Brno -:- Krč
  56 14:00 Skokani Olomouc Tempo Praha -:- Skokani
  60 14:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava -:- Hroši
  57 14:00 Technika Brno Třebíč Nuclears -:- Kraví hora
Út 23. 4. 2019 63 19:00 Eagles Praha Kotlářka Praha -:- Krč (světla)  
St 24. 4. 2019 75 19:00 Eagles Praha Kotlářka Praha -:- Krč (světla)  
Čt 25. 4. 2019 74 19:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko -:- Arrows  
Pá 26. 4. 2019 62 17:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno -:- Třebíč  
  64 19:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava -:- Blansko  
  61 19:00 Draci Brno Skokani Olomouc -:- MBS  
So 27. 4. 2019 70 13:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava -:- Blansko  
  65 13:00 Tempo Praha Technika Brno -:- Technika  
  67 14:00 Skokani Olomouc Draci Brno -:- Skokani  
  68 14:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears -:- Hroši  
  69 14:00 Kotlářka Praha Eagles Praha -:- Areál Markéta  
  66 16:00 Tempo Praha Technika Brno -:- Technika  
Ne 28. 4. 2019 72 14:00 Skokani Olomouc Draci Brno -:- Skokani  
  73 14:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears -:- Hroši  
  71 14:00 Technika Brno Tempo Praha -:- Kraví hora  

     W   L   %   GB 
Draci Brno 10 1 .909 -
Arrows Ostrava 9 2 .818 1
Kotlářka Praha 7 5 .583 3.5
Cardion Hroši Brno 6 5 .545 4
Eagles Praha 5 6 .455 5
Třebíč Nuclears 5 6 .455 5
Tempo Praha 4 7 .364 6
Skokani Olomouc 4 7 .364 6
Olympia Blansko 4 8 .333 6.5
Technika Brno 2 9 .182 8
Všechny týmy

Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací