Aktuální zápasy a tabulka

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Ne 14. 4. 2019 102 15:00 Skokani Olomouc B Olympia Blansko B -:- Skokani  
  101 15:00 Aligátoři Znojmo Technika Brno -:- Kuchařovice  
Po 15. 4. 2019 103 19:30 Draci Brno B FOXES Brno -:- MBS  
Ne 21. 4. 2019 105 12:00 Draci Brno B Olympia Blansko B -:- MBS  
  106 15:00 Draci Brno C FOXES Brno -:- MBS  
  104 15:00 Aligátoři Znojmo Nuclears Třebíč B -:- Kuchařovice  
Ne 28. 4. 2019 107 15:00 Olympia Blansko B FOXES Brno -:- Blansko  
  108 15:00 Aligátoři Znojmo Skokani Olomouc B -:- Kuchařovice  
  109 17:00 Technika Brno Moravská Beseda -:- Kraví hora  
Ne 5. 5. 2019 110 13:00 Draci Brno B Aligátoři Znojmo -:- MBS  
  112 13:00 Technika Brno Nuclears Třebíč B -:- Kraví hora  
  111 16:00 Draci Brno C Skokani Olomouc B -:- MBS  
  113 16:00 Moravská Beseda Olympia Blansko B -:- Kraví hora  
Ne 12. 5. 2019 116 13:00 FOXES Brno Technika Brno -:- Kraví hora  
  114 16:00 Skokani Olomouc B Draci Brno B -:- Skokani  
  115 16:00 Nuclears Třebíč B Olympia Blansko B -:- Třebíč  
  117 18:00 Moravská Beseda Draci Brno C -:- MBS  
Ne 19. 5. 2019 118 16:00 Olympia Blansko B Technika Brno -:- Blansko  
  120 16:00 Draci Brno B Draci Brno C -:- MBS  
  121 17:00 Moravská Beseda Aligátoři Znojmo -:- Kraví hora  
Ne 26. 5. 2019 122 13:00 Technika Brno Draci Brno B -:- Kraví hora  
  124 16:00 Olympia Blansko B Aligátoři Znojmo -:- Blansko  
  125 16:00 Draci Brno C Nuclears Třebíč B -:- MBS  
  123 16:00 FOXES Brno Moravská Beseda -:- Kraví hora  
Ne 2. 6. 2019 126 16:00 Skokani Olomouc B Technika Brno -:- Skokani  
  128 16:00 FOXES Brno Nuclears Třebíč B -:- Třebíč  
  127 16:00 Moravská Beseda Draci Brno B -:- Kraví hora  
  129 19:00 Draci Brno C Aligátoři Znojmo -:- MBS  
Ne 9. 6. 2019 132 16:00 Olympia Blansko B Draci Brno C -:- Blansko  
  133 16:00 Skokani Olomouc B Moravská Beseda -:- Skokani  
  130 16:00 Nuclears Třebíč B Draci Brno B -:- Třebíč  
  131 16:00 Aligátoři Znojmo FOXES Brno -:- Kuchařovice  
Ne 16. 6. 2019 135 16:00 FOXES Brno Skokani Olomouc B -:- Skokani  
  134 16:00 Nuclears Třebíč B Moravská Beseda -:- Třebíč  
  136 17:00 Technika Brno Draci Brno C -:- Kraví hora  
Ne 23. 6. 2019 119 15:00 Nuclears Třebíč B Skokani Olomouc B -:- Třebíč  

     W   L   %   GB 
Aligátoři Znojmo - - - -
Draci Brno B - - - -
Draci Brno C - - - -
FOXES Brno - - - -
Moravská Beseda - - - -
Nuclears Třebíč B - - - -
Olympia Blansko B - - - -
Skokani Olomouc B - - - -
Technika Brno - - - -

Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací