Aktuální zápasy a tabulka

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
So 6. 4. 2019 5003 10:00 Skokani Olomouc Arrows Ostrava B 17:4 Skokani
  5001 10:00 Klasik Frýdek-Místek Cannibals Šumperk 20:0 Frýdek-Místek
  5004 10:00 Cobblers Zlín Rawa Katowice 7:0 Žory
  5007 12:00 Arrows Ostrava B Skokani Olomouc 13:21 Skokani
  5005 12:00 Cannibals Šumperk Klasik Frýdek-Místek 5:22 Frýdek-Místek
  5008 12:00 Rawa Katowice Cobblers Zlín 11:2 Žory
So 13. 4. 2019 5010 10:00 Arrows Ostrava Skokani Olomouc 6:5 Arrows
  5014 12:00 Skokani Olomouc Arrows Ostrava 11:10 Arrows
Ne 14. 4. 2019 5009 14:00 Cobblers Zlín Klasik Frýdek-Místek 1:14 Frýdek-Místek
  5011 14:30 Rawa Katowice Arrows Ostrava B 9:10 Arrows
  5013 16:00 Klasik Frýdek-Místek Cobblers Zlín 12:2 Frýdek-Místek
  5015 16:30 Arrows Ostrava B Rawa Katowice 6:2 Arrows
St 17. 4. 2019 5018 15:00 Cobblers Zlín Arrows Ostrava 1:14 Arrows
  5022 17:00 Arrows Ostrava Cobblers Zlín 11:7 Arrows
Ne 21. 4. 2019 5020 10:00 Cannibals Šumperk Arrows Ostrava B 7:10 Šumperk
  5024 12:00 Arrows Ostrava B Cannibals Šumperk 12:2 Šumperk
So 27. 4. 2019 5027 10:00 Skokani Olomouc Cannibals Šumperk -:- Skokani  
  5028 10:00 Klasik Frýdek-Místek B Cobblers Zlín 15:9 Frýdek-Místek
  5031 12:00 Cannibals Šumperk Skokani Olomouc -:- Skokani  
  5032 12:00 Cobblers Zlín Klasik Frýdek-Místek B 2:9 Frýdek-Místek
  5026 15:00 Arrows Ostrava Rawa Katowice 9:3 Žory
  5030 17:00 Rawa Katowice Arrows Ostrava 5:6 Žory
So 4. 5. 2019 5036 10:00 Cobblers Zlín Cannibals Šumperk -:- Šumperk  
  5035 10:00 Rawa Katowice Skokani Olomouc -:- Žory  
  5040 12:00 Cannibals Šumperk Cobblers Zlín -:- Šumperk  
  5039 12:00 Skokani Olomouc Rawa Katowice -:- Žory  
Út 7. 5. 2019 5034 16:00 Arrows Ostrava B Arrows Ostrava -:- Arrows  
  5038 18:00 Arrows Ostrava Arrows Ostrava B -:- Arrows  
St 8. 5. 2019 5012 10:00 Cannibals Šumperk Klasik Frýdek-Místek B -:- Šumperk  
  5016 12:00 Klasik Frýdek-Místek B Cannibals Šumperk -:- Šumperk  
So 11. 5. 2019 5043 10:00 Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek B -:- Skokani  
  5042 10:00 Arrows Ostrava Cannibals Šumperk -:- Arrows  
  5047 12:00 Klasik Frýdek-Místek B Skokani Olomouc -:- Skokani  
  5046 12:00 Cannibals Šumperk Arrows Ostrava -:- Arrows  
Ne 12. 5. 2019 5041 16:00 Rawa Katowice Klasik Frýdek-Místek -:- Frýdek-Místek  
  5045 18:00 Klasik Frýdek-Místek Rawa Katowice -:- Frýdek-Místek  
Čt 16. 5. 2019 5033 16:00 Klasik Frýdek-Místek B Klasik Frýdek-Místek 2:7 Frýdek-Místek
  5037 18:00 Klasik Frýdek-Místek Klasik Frýdek-Místek B 7:1 Frýdek-Místek
Út 21. 5. 2019 5052 16:00 Arrows Ostrava B Klasik Frýdek-Místek B -:- Arrows  
  5056 18:00 Klasik Frýdek-Místek B Arrows Ostrava B -:- Arrows  



     W   L   %   GB 
Klasik Frýdek-Místek 6 0 1.000 -
Arrows Ostrava 6 2 .750 1
Skokani Olomouc 3 1 .750 2
Arrows Ostrava B 4 2 .667 2
Klasik Frýdek-Místek B 3 3 .500 3
Rawa Katowice 1 5 .167 5
Cannibals Šumperk 0 4 .000 5
Cobblers Zlín 1 7 .125 6

Vzájemné série

  ARR SKO KLA RAW ARR SUM KLA BCZ
Arrows B
0:2 : 2:0 : 2:0 : :
Skokani
2:0 : : 1:1 : : :
Klasik B
: : : 1:1 : 0:2 2:0
Katowice
0:2 : : 0:2 : : 1:1
Arrows
: 1:1 1:1 2:0 : : 2:0
Cannibals
0:2 : : : : 0:2 :
Klasik
: : 2:0 : : 2:0 2:0
Cobblers
: : 0:2 1:1 0:2 : 0:2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací