Aktuální zápasy a tabulka

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
So 27. 4. 2019 5027 10:00 Skokani Olomouc Cannibals Šumperk -:- Skokani  
  5028 10:00 Klasik Frýdek-Místek B Cobblers Zlín 15:9 Frýdek-Místek
  5031 12:00 Cannibals Šumperk Skokani Olomouc -:- Skokani  
  5032 12:00 Cobblers Zlín Klasik Frýdek-Místek B 2:9 Frýdek-Místek
  5026 15:00 Arrows Ostrava Rawa Katowice 9:3 Žory
  5030 17:00 Rawa Katowice Arrows Ostrava 5:6 Žory
So 4. 5. 2019 5036 10:00 Cobblers Zlín Cannibals Šumperk 12:0 Šumperk
  5035 10:00 Rawa Katowice Skokani Olomouc 0:7 Žory
  5040 12:00 Cannibals Šumperk Cobblers Zlín 1:24 Šumperk
  5039 12:00 Skokani Olomouc Rawa Katowice 7:0 Žory
Út 7. 5. 2019 5034 16:00 Arrows Ostrava B Arrows Ostrava -:- Arrows A  
  5038 18:00 Arrows Ostrava Arrows Ostrava B -:- Arrows A  
St 8. 5. 2019 5012 10:00 Cannibals Šumperk Klasik Frýdek-Místek B -:- Šumperk  
  5016 12:00 Klasik Frýdek-Místek B Cannibals Šumperk -:- Šumperk  
So 11. 5. 2019 5043 10:00 Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek B -:- Skokani  
  5042 10:00 Arrows Ostrava Cannibals Šumperk -:- Arrows A  
  5047 12:00 Klasik Frýdek-Místek B Skokani Olomouc -:- Skokani  
  5046 12:00 Cannibals Šumperk Arrows Ostrava -:- Arrows A  
Čt 16. 5. 2019 5033 16:00 Klasik Frýdek-Místek B Klasik Frýdek-Místek 2:7 Frýdek-Místek
  5037 18:00 Klasik Frýdek-Místek Klasik Frýdek-Místek B 7:1 Frýdek-Místek
Út 21. 5. 2019 5052 16:00 Arrows Ostrava B Klasik Frýdek-Místek B -:- Arrows A  
  5056 18:00 Klasik Frýdek-Místek B Arrows Ostrava B -:- Arrows A  
So 1. 6. 2019 5044 10:00 Arrows Ostrava B Cobblers Zlín 8:14 Arrows A
  5048 12:00 Cobblers Zlín Arrows Ostrava B 6:13 Arrows A
Po 3. 6. 2019 5049 16:00 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava -:- Frýdek-Místek  
  5053 18:00 Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek -:- Frýdek-Místek  
Út 4. 6. 2019 5017 16:30 Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc 17:0 Frýdek-Místek
  5021 18:30 Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek 3:18 Frýdek-Místek
So 8. 6. 2019 5050 10:00 Skokani Olomouc Cobblers Zlín 4:3 Skokani
  5054 12:00 Cobblers Zlín Skokani Olomouc 10:4 Skokani
Út 11. 6. 2019 5025 16:00 Arrows Ostrava B Klasik Frýdek-Místek -:- Arrows A  
  5029 18:00 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava B -:- Arrows A  
Ne 16. 6. 2019 5041 16:30 Rawa Katowice Klasik Frýdek-Místek 1:8 Frýdek-Místek
  5045 18:00 Klasik Frýdek-Místek Rawa Katowice 15:6 Frýdek-Místek
Čt 20. 6. 2019 5019 16:00 Klasik Frýdek-Místek B Rawa Katowice 12:3 Žory
  5023 18:00 Rawa Katowice Klasik Frýdek-Místek B 10:10 Žory
So 22. 6. 2019 5051 11:00 Cannibals Šumperk Rawa Katowice 1:20 Šumperk
  5055 13:00 Rawa Katowice Cannibals Šumperk 12:4 Šumperk



     W   L   %   GB 
Klasik Frýdek-Místek 10 0 1.000 -
Arrows Ostrava 6 2 .750 3
Arrows Ostrava B 5 3 .625 4
Skokani Olomouc 6 4 .600 4
Klasik Frýdek-Místek B 4 3 .500 4.5
Cobblers Zlín 5 9 .357 7
Rawa Katowice 3 10 .214 8.5
Cannibals Šumperk 0 8 .000 9

Vzájemné série

  ARR RAW ARR KLA BCZ KLA SUM SKO
Arrows B
2:0 : : 1:1 : 2:0 0:2
Katowice
0:2 0:2 1:1 1:1 0:2 2:0 0:2
Arrows
: 2:0 1:1 2:0 : : 1:1
Klasik B
: 1:1 1:1 2:0 0:2 : :
Cobblers
1:1 1:1 0:2 0:2 0:2 2:0 1:1
Klasik
: 2:0 : 2:0 2:0 2:0 2:0
Cannibals
0:2 0:2 : : 0:2 0:2 :
Skokani
2:0 2:0 1:1 : 1:1 0:2 :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací