Rozpis

  • Květen
  • Červen
  • Červenec
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
St 3. 6. 2020 1007 17:00 Trojan Warriors Tempo Praha 2:8 SaBaT
So 6. 6. 2020 1109 10:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears -:- Hroši  
  1111 12:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko -:- Arrows A
  1010 12:00 SaBaT Praha Sokol Hluboká -:- SaBaT  
  1107 12:00 Klasik Frýdek-Místek Draci Brno -:- Frýdek-Místek
  1112 14:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava -:- Arrows A
  1011 14:00 Sokol Hluboká SaBaT Praha -:- SaBaT  
  1108 14:00 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek -:- Frýdek-Místek
  1025 15:00 Kotlářka Praha Patriots Liberec -:- Vypich  
  1028 17:00 Patriots Liberec Kotlářka Praha -:- Vypich  
Út 9. 6. 2020 1014 17:00 Eagles Praha Trojan Warriors -:- Krč  
St 10. 6. 2020 1115 16:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno -:- Arrows A
  1024 17:00 Tempo Praha Kotlářka Praha -:- Tempo  
  1013 17:00 Trojan Warriors Eagles Praha -:- SaBaT  
  1116 18:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava -:- Arrows A
So 13. 6. 2020 1113 12:00 Olympia Blansko Draci Brno -:- Blansko  
  1017 12:00 Patriots Liberec SaBaT Praha -:- Liberec  
  1117 12:00 Klasik Frýdek-Místek Třebíč Nuclears -:- Frýdek-Místek
  1015 12:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha -:- Vypich  
  1114 14:00 Draci Brno Olympia Blansko -:- Blansko  
  1018 14:00 SaBaT Praha Patriots Liberec -:- Liberec  
  1118 14:00 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek -:- Frýdek-Místek
  1016 14:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká -:- Vypich  
St 17. 6. 2020 1119 17:00 Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek -:- Arrows A  
  1020 17:00 Trojan Warriors SaBaT Praha -:- SaBaT  
  1008 17:00 Patriots Liberec Eagles Praha -:- Krč (světla)  
  1019 17:00 Kotlářka Praha Tempo Praha -:- Vypich  
  1124 19:00 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava -:- Arrows A  
  1009 19:00 Eagles Praha Patriots Liberec -:- Krč (světla)  
Čt 18. 6. 2020 1110 16:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno -:- Hroši  
  1027 17:00 Eagles Praha SaBaT Praha -:- Krč  
So 20. 6. 2020 1120 09:00 Draci Brno Třebíč Nuclears -:- MBS  
  1121 11:00 Třebíč Nuclears Draci Brno -:- MBS  
  1122 12:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno -:- Blansko  
  1123 14:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko -:- Blansko  
St 24. 6. 2020 1012 17:00 Tempo Praha Trojan Warriors -:- Tempo  
  1026 17:00 SaBaT Praha Eagles Praha -:- SaBaT  
So 27. 6. 2020 1125 09:00 Draci Brno Arrows Ostrava -:- MBS  
  1127 10:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko -:- Třebíč  
  1126 11:00 Arrows Ostrava Draci Brno -:- MBS  
  1029 12:00 Tempo Praha Sokol Hluboká -:- Tempo  
  1129 12:00 Cardion Hroši Brno Klasik Frýdek-Místek -:- Hroši  
  1030 14:00 Sokol Hluboká Tempo Praha -:- Tempo  
  1130 14:00 Klasik Frýdek-Místek Cardion Hroši Brno -:- Hroši  

     W   L   %   GB 
Tempo Praha 3 0 1.000 -
Sokol Hluboká 2 0 1.000 0.5
SaBaT Praha 2 1 .667 1
Kotlářka Praha 1 1 .500 1.5
Eagles Praha 0 0 .000 1.5
Patriots Liberec 0 2 .000 2.5
Trojan Warriors 0 4 .000 3.5
     W   L   %   GB 
Arrows Ostrava 2 0 1.000 -
Draci Brno 2 0 1.000 -
Klasik Frýdek-Místek 1 1 .500 1
Olympia Blansko 1 1 .500 1
Cardion Hroši Brno 0 2 .000 2
Třebíč Nuclears 0 2 .000 2
Všechny týmy


Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací