Rozpis

  • Květen
  • Červen
  • Červenec
  • Srpen
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
St 3. 6. 2020 N 1007 17:00 Trojan Warriors Tempo Praha 2:8 SaBaT
So 6. 6. 2020 N 1109 10:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears 18:3 Hroši
  N 1111 12:00 Arrows Ostrava Olympia Blansko 13:4 Arrows A
  N 1010 12:00 SaBaT Praha Sokol Hluboká 5:4 SaBaT
  N 1107 12:00 Klasik Frýdek-Místek Draci Brno 9:13 Frýdek-Místek
  N 1112 14:00 Olympia Blansko Arrows Ostrava 11:9 Arrows A
  N 1011 14:00 Sokol Hluboká SaBaT Praha 6:5 SaBaT
  N 1108 14:00 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek 8:6 Frýdek-Místek
  N 1025 15:00 Kotlářka Praha Patriots Liberec 13:0 Vypich
  N 1028 17:00 Patriots Liberec Kotlářka Praha 1:17 Vypich
Út 9. 6. 2020 N 1014 17:00 Eagles Praha Trojan Warriors 11:9 Krč
St 10. 6. 2020 N 1115 16:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno 2:12 Arrows A
  N 1013 17:00 Trojan Warriors Eagles Praha 0:15 SaBaT
  N 1116 18:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava 6:3 Arrows A
So 13. 6. 2020 N 1113 12:00 Olympia Blansko Draci Brno 0:18 Blansko
  N 1017 12:00 Patriots Liberec SaBaT Praha 3:23 Liberec
  N 1117 12:00 Klasik Frýdek-Místek Třebíč Nuclears 15:1 Frýdek-Místek
  N 1015 12:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha 1:11 Vypich
  N 1114 14:00 Draci Brno Olympia Blansko 15:0 Blansko
  N 1018 14:00 SaBaT Praha Patriots Liberec 2:0 Liberec
  N 1118 14:00 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek 2:11 Frýdek-Místek
  N 1016 14:00 Kotlářka Praha Sokol Hluboká 7:4 Vypich
St 17. 6. 2020 N 1024 16:30 Tempo Praha Kotlářka Praha 7:3 Vypich
  N 1119 17:00 Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek 6:1 Arrows A
  N 1020 17:00 Trojan Warriors SaBaT Praha 7:15 SaBaT
  N 1009 17:00 Eagles Praha Patriots Liberec 14:1 Krč (světla)
  N 1019 17:00 Kotlářka Praha Tempo Praha 2:10 Vypich
  N 1008 19:00 Patriots Liberec Eagles Praha 10:20 Krč (světla)
Út 23. 6. 2020 N 1124 17:00 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava 5:4 Arrows A
Čt 25. 6. 2020 N 1110 16:00 Třebíč Nuclears Cardion Hroši Brno 1:22 Hroši
So 27. 6. 2020 N 1125 09:00 Draci Brno Arrows Ostrava 6:3 MBS
  N 1126 11:00 Arrows Ostrava Draci Brno 2:12 MBS
  N 1029 12:00 Tempo Praha Sokol Hluboká 8:5 Tempo
  N 1129 12:00 Cardion Hroši Brno Klasik Frýdek-Místek 15:3 Hroši
  N 1030 14:00 Sokol Hluboká Tempo Praha 15:5 Tempo
  N 1130 14:00 Klasik Frýdek-Místek Cardion Hroši Brno 1:10 Hroši
Po 29. 6. 2020 N 1012 15:00 Tempo Praha Trojan Warriors 14:11 Tempo

     W   L   %   GB 
Eagles Praha 11 1 .917 -
SaBaT Praha 8 4 .667 3
Tempo Praha 8 4 .667 3
Kotlářka Praha 7 5 .583 4
Sokol Hluboká 6 6 .500 5
Trojan Warriors 2 10 .167 9
Patriots Liberec 0 12 .000 11
     W   L   %   GB 
Draci Brno 13 0 1.000 -
Cardion Hroši Brno 9 3 .750 3.5
Arrows Ostrava 5 7 .417 7.5
Klasik Frýdek-Místek 4 9 .308 9
Olympia Blansko 4 8 .333 8.5
Třebíč Nuclears 2 10 .167 10.5
Všechny týmy


Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací