Přerušení soutěží ČBA

V souvislosti s usnesením vlády ČR o vyhlášení nouzového stavu rozhodla STK o odkladu veškerých soutěží organizovaných ČBA do 12.4.2020.

Aktuální zápasy a tabulka

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
St 25. 3. 2020 1007 16:00 SaBaT Praha Trojan Warriors -:- SaBaT  
Po 30. 3. 2020 1030 16:30 Tempo Praha Trojan Warriors -:- Tempo  
St 1. 4. 2020 1003 16:30 Tempo Praha SaBaT Praha -:- Tempo  
So 4. 4. 2020 1101 11:00 Draci Brno Arrows Ostrava -:- MBS  
  1105 11:00 Cardion Hroši Brno Klasik Frýdek-Místek -:- Hroši  
  1005 11:00 Trojan Warriors Patriots Liberec -:- SaBaT  
  1103 11:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko -:- Třebíč  
  1102 13:30 Arrows Ostrava Draci Brno -:- MBS  
  1106 13:30 Klasik Frýdek-Místek Cardion Hroši Brno -:- Hroši  
  1006 13:30 Patriots Liberec Trojan Warriors -:- SaBaT  
  1104 13:30 Olympia Blansko Třebíč Nuclears -:- Třebíč  
Ne 5. 4. 2020 1041 12:00 Tempo Praha Sokol Hluboká -:- Tempo  
  1042 15:00 Sokol Hluboká Tempo Praha -:- Tempo  
St 8. 4. 2020 1008 16:30 Kotlářka Praha Tempo Praha -:- Vypich  
So 11. 4. 2020 1011 09:00 Trojan Warriors SaBaT Praha -:- SaBaT  
  1107 11:00 Draci Brno Olympia Blansko -:- MBS  
  1009 11:00 Eagles Praha Sokol Hluboká -:- Krč  
  1111 11:00 Klasik Frýdek-Místek Třebíč Nuclears -:- Frýdek-Místek  
  1023 12:00 Patriots Liberec SaBaT Praha -:- Liberec  
  1108 13:30 Olympia Blansko Draci Brno -:- MBS  
  1010 13:30 Sokol Hluboká Eagles Praha -:- Krč  
  1112 13:30 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek -:- Frýdek-Místek  
  1024 14:30 SaBaT Praha Patriots Liberec -:- Liberec  
St 15. 4. 2020 1013 16:00 Trojan Warriors Eagles Praha -:- SaBaT  
So 18. 4. 2020 1109 16:00 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno -:- Arrows A  
  1110 18:00 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava -:- Arrows A  
St 22. 4. 2020 1014 16:00 SaBaT Praha Kotlářka Praha -:- SaBaT  
  1113 17:00 Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava -:- Frýdek-Místek  
So 25. 4. 2020 1019 11:00 Kotlářka Praha SaBaT Praha -:- Kotlářka  
  1119 11:00 Klasik Frýdek-Místek Draci Brno -:- Frýdek-Místek  
  1017 12:00 Sokol Hluboká Trojan Warriors -:- SaBaT  
  1015 12:00 Patriots Liberec Tempo Praha -:- Liberec  
  1120 13:30 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek -:- Frýdek-Místek  
  1018 14:30 Trojan Warriors Sokol Hluboká -:- SaBaT  
  1016 14:30 Tempo Praha Patriots Liberec -:- Liberec  
  1116 16:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno -:- Blansko  
  1127 16:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava -:- Arrows A  
  1128 18:00 Arrows Ostrava Třebíč Nuclears -:- Arrows A  
  1117 18:30 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko -:- Blansko  
Út 28. 4. 2020 1002 17:00 Eagles Praha Kotlářka Praha -:- Krč  



     W   L   %   GB 
Eagles Praha 0 0 .000 -
Sokol Hluboká 0 0 .000 -
Kotlářka Praha 0 0 .000 -
Patriots Liberec 0 0 .000 -
SaBaT Praha 0 0 .000 -
Tempo Praha 0 0 .000 -
Trojan Warriors 0 0 .000 -
     W   L   %   GB 
Arrows Ostrava 0 0 .000 -
Draci Brno 0 0 .000 -
Cardion Hroši Brno 0 0 .000 -
Klasik Frýdek-Místek 0 0 .000 -
Třebíč Nuclears 0 0 .000 -
Olympia Blansko 0 0 .000 -

O soutěži

Herní systém základní části EXL U18 pro sezónu 2020

Základní část rozdělení na 2 divize

Divize ČECHY
  • 7 týmů
  • Celkem 12 zápasů, každý s každým 2x (double v sobotu, případně rozdělení sobota/středa), možnost hrát vše v týdnu za předpokladu souhlasu obou týmů
  • První 2 po základní části postupují přímo na MČR
  • Základní část musí být odehrána do 30.7. dle SŘ EXL U18
Divize Morava
  • 6 týmů
  • Základní část je rozdělena na samotnou základní část a nadstavbu základní části
  • Základní část 10 zápasů, každý s každým 2x (double v sobotu, případně rozdělení sobota/středa), možnost hrát vše v týdnu za předpokladu souhlasu obou týmů
  • První část ZČ musí být odehrána do 16.5.2020, později nebude umožněn překlad zápasů
  • Nadstavba základní části
    • 1.-4. tým odehrají každý s každým jednou (domácí určen dle pořadí v tabulce)
    • 5. a 6. tým odehrají dva vzájemné zápasy (každý jednou domácí)
  • Celkové pořadí bude určeno po ZČ a nadstavbě ZČ
    • bude počítáno vše do 1 tabulky
    • týmy na 1. – 4. místě mohou být nejlépe na 1. místě o týmy na 5. a 6. místě po ZČ nemohou být umístěny lépe než na 5. místě
  • První 2 po konci základní části včetně nadstavby postupují přímo na MČR
  • Základní část musí být odehrána do 30.7. dle SŘ EXL U18

Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací