Aktuální zápasy a tabulka

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pá 29. 4. 2022 1pk 701 19:00 Céčko Praha SaB Orli Choceň 2:13 Choceň
So 30. 4. 2022 1pk 703 11:00 Cannibals Šumperk Rakovník Red Crayfish 23:22 Šumperk
  1pk 702 16:00 Old Boys Praha Miners Kladno 2:24 Krč
Pá 20. 5. 2022 2pk 704 19:00 SaB Orli Choceň Kotlářka Praha -:- Choceň  
So 21. 5. 2022 2pk 709 14:00 Cannibals Šumperk Blesk Jablonec -:- Šumperk  
  2pk 708 14:00 SaBaT Praha B Skokani Olomouc -:- SaBaT  
  2pk 707 14:00 Miners Kladno Olympia Blansko -:- Kladno  
  2pk 706 16:30 Rýchory SaBaT Praha -:- Jablonec  
Ne 22. 5. 2022 2pk 705 13:00 Bongo Liberec Klasik Frýdek-Místek -:- Liberec  
So 11. 6. 2022 1k 715 14:00 W709 Třebíč Nuclears -:- bude upřesněno  
  1k 711 14:00 W705 Eagles Praha -:- bude upřesněno  
  1k 713 14:00 W707 Cardion Hroši Brno -:- bude upřesněno  
  1k 714 14:00 W708 Sokol Hluboká -:- bude upřesněno  
  1k 710 14:00 W704 Technika Brno -:- bude upřesněno  
  1k 712 14:00 W706 Tempo Praha -:- bude upřesněno  
Ne 12. 6. 2022 1k 718 13:00 Tempo Praha W706 -:- Tempo  
  1k 717 13:00 Eagles Praha W705 -:- Krč  
  1k 716 13:00 Technika Brno W704 -:- Technika  
  1k 720 13:00 Sokol Hluboká W708 -:- Hluboká  
  1k 719 13:00 Cardion Hroši Brno W707 -:- Hroši  
  1k 721 13:00 Třebíč Nuclears W709 -:- Třebíč  
  1k 724 16:00 Tempo Praha W706 -:- Tempo  
  1k 723 16:00 Eagles Praha W705 -:- Krč  
  1k 722 16:00 Technika Brno W704 -:- Technika  
  1k 726 16:00 Sokol Hluboká W708 -:- Hluboká  
  1k 725 16:00 Cardion Hroši Brno W707 -:- Hroši  
  1k 727 16:00 Třebíč Nuclears W709 -:- Třebíč  
So 24. 9. 2022 ČF 729 14:00 W-S12 W-S11 -:- bude upřesněno  
  ČF 730 14:00 W-S13 W-S14 -:- bude upřesněno  
  ČF 728 14:00 W-S10 Arrows Ostrava -:- bude upřesněno  
  ČF 731 14:00 W-S15 Draci Brno -:- bude upřesněno  
Ne 25. 9. 2022 ČF 733 12:00 W-S11 W-S12 -:- bude upřesněno  
  ČF 734 12:00 W-S14 W-S13 -:- bude upřesněno  
  ČF 732 12:00 Arrows Ostrava W-S10 -:- bude upřesněno  
  ČF 735 12:00 Draci Brno W-S15 -:- bude upřesněno  
  ČF 737 15:00 W-S11 W-S12 -:- bude upřesněno  
  ČF 738 15:00 W-S14 W-S13 -:- bude upřesněno  
  ČF 736 15:00 Arrows Ostrava W-S10 -:- bude upřesněno  
  ČF 739 15:00 Draci Brno W-S15 -:- bude upřesněno  
So 1. 10. 2022 ČF 740 14:00 W-S17 W-S16 -:- bude upřesněno  



1. předkolo
Céčko0 
 S1 Choceň
Choceň1 
 
Old Boys0 
 S2 Miners
Miners1 
 
Cannibals1 
 S3 Cannibals
Red Crayfish0 
 
2. předkolo
Choceň0 
 S4 
Kotlářka0 
 
Bongo0 
 S5 
Klasik0 
 
Rýchory0 
 S6 
SaBaT0 
 
Miners0 
 S7 
Olympia0 
 
SaBaT B0 
 S8 
Skokani0 
 
Cannibals0 
 S9 
Blesk0 
 
1. kolo
Technika0 
 S10 
W-S40 
 
Eagles0 
 S11 
W-S50 
 
Tempo0 
 S12 
W-S60 
 
Hroši0 
 S13 
W-S70 
 
Hluboká0 
 S14 
W-S80 
 
Nuclears0 
 S15 
W-S90 
 
Čtvrtfinále
Arrows0 
 S16 
W-S100 
 
W-S110 
 S17 
W-S120 
 
W-S140 
 S18 
W-S130 
 
Draci0 
 S19 
W-S150 
 
Semifinále
W-S160 
 S20 
W-S170 
 
W-S190 
 S20 
W-S180 
 
Finále
W-S200 
 S21 
W-S200 
 

Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací