Aktuální zápasy a tabulka
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Ne 28. 5. 2023 |
ZČ |
121 |
15:00 |
Olympia Blansko B |
Technika Brno B |
12:5 |
Blansko |
|
|
ZČ |
123 |
15:00 |
Aligátoři Znojmo |
FOXES Brno |
8:7 |
Kuchařovice |
|
|
ZČ |
122 |
15:00 |
Moravská Beseda |
Skokani Olomouc B |
11:5 |
Kraví hora |
|
Ne 4. 6. 2023 |
ZČ |
125 |
15:00 |
Olympia Blansko B |
Aligátoři Znojmo |
9:0(S) |
Blansko |
|
|
ZČ |
127 |
15:00 |
Skokani Olomouc B |
Nuclears Třebíč B |
14:4 |
Skokani |
|
|
ZČ |
126 |
15:00 |
FOXES Brno |
Moravská Beseda |
16:10 |
Bučovice |
|
|
ZČ |
124 |
16:00 |
Technika Brno B |
SaB Orli Choceň |
4:27 |
Choceň |
|
Ne 11. 6. 2023 |
ZČ |
128 |
13:00 |
Moravská Beseda |
SaB Orli Choceň |
19:18 |
Choceň |
|
Ne 18. 6. 2023 |
ZČ |
110 |
15:00 |
SaB Orli Choceň |
FOXES Brno |
5:9 |
Choceň |
|
|
ZČ |
113 |
15:00 |
Aligátoři Znojmo |
Technika Brno B |
20:10 |
Kuchařovice |
|
Ne 25. 6. 2023 |
ZČ |
112 |
15:00 |
Skokani Olomouc B |
FOXES Brno |
16:6 |
Skokani |
|
|
ZČ |
120 |
15:00 |
SaB Orli Choceň |
Nuclears Třebíč B |
9:0(S) |
Choceň |
|
|
ZČ |
119 |
16:00 |
Moravská Beseda |
Aligátoři Znojmo |
6:16 |
Kuchařovice |
|
Ne 23. 7. 2023 |
ZČ |
115 |
18:00 |
Nuclears Třebíč B |
Moravská Beseda |
10:0 |
Třebíč |
|
Ne 3. 9. 2023 |
ZČ |
111 |
16:00 |
Technika Brno B |
Moravská Beseda |
5:4 |
Kraví hora |
|
Ne 10. 9. 2023 |
ZČ |
129 |
15:00 |
SaB Orli Choceň |
FOXES Brno |
4:9 |
Choceň |
|
|
ZČ |
106 |
15:00 |
Moravská Beseda |
Olympia Blansko B |
20:10 |
Kraví hora |
|
Ne 17. 9. 2023 |
ZČ |
130 |
15:00 |
Skokani Olomouc B |
Nuclears Třebíč B |
6:13 |
Skokani |
|
|
ZČ |
134 |
15:00 |
Aligátoři Znojmo |
Olympia Blansko B |
9:0(S) |
Kuchařovice |
|
|
ZČ |
133 |
15:00 |
Moravská Beseda |
Technika Brno B |
13:6 |
Kraví hora |
|
Ne 24. 9. 2023 |
ZČ |
135 |
15:00 |
Moravská Beseda |
Aligátoři Znojmo |
9:0(S) |
Kraví hora |
|
Ne 8. 10. 2023 |
ZČ |
131 |
15:00 |
Nuclears Třebíč B |
FOXES Brno |
10:7 |
Třebíč |
|
Vzájemné série
|
ORL |
SKO |
NUC |
FOX |
MBE |
ZNO |
OBB |
TECH |
Choceň |
|
1:0
|
1:0
|
0:2
|
0:1
|
1:0
|
1:0
|
1:0
|
Skokani B |
0:1
|
|
1:1
|
1:0
|
0:1
|
1:0
|
1:0
|
1:0
|
Nuclears B |
0:1
|
1:1
|
|
2:0
|
1:0
|
1:0
|
1:0
|
1:0
|
FOXES |
2:0
|
0:1
|
0:2
|
|
1:0
|
0:1
|
1:0
|
1:0
|
Beseda |
1:0
|
1:0
|
0:1
|
0:1
|
|
1:1
|
1:0
|
1:1
|
Aligátoři |
0:1
|
0:1
|
0:1
|
1:0
|
1:1
|
|
1:1
|
1:0
|
Blansko B |
0:1
|
0:1
|
0:1
|
0:1
|
0:1
|
1:1
|
|
1:0
|
Technika B |
0:1
|
0:1
|
0:1
|
0:1
|
1:1
|
0:1
|
0:1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací