Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Japonsko 6 0 0 53:15 12
Tchaj-wan 5 1 0 60:6 11
Brazílie 4 2 0 30:34 10
Mexiko 3 3 0 42:22 9
Itálie 2 4 0 26:31 8
Česko 1 5 0 12:57 7
Filipíny 0 6 0 11:69 6
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 18. 7.2013 1 10:00 Mexiko Itálie 6:3 Youth Park
  3 14:00 Japonsko Česko 15:0 Tien-Mou
  5 19:00 Tchaj-wan Brazílie 10:0 Tien-Mou
Pátek 19. 7.2013 7 10:00 Filipíny Japonsko 0:15 Shing-Sheng
  9 10:00 Mexiko Brazílie 7:10 Tien-Mou
  11 18:30 Česko Tchaj-wan 0:16 Tien-Mou
Sobota 20. 7.2013 15 10:00 Česko Brazílie 0:3 Tien-Mou
  13 10:00 Itálie Filipíny 12:2 Youth Park
  17 14:00 Tchaj-wan Japonsko 2:4 Tien-Mou
Neděle 21. 7.2013 19 10:00 Filipíny Česko 4:9 Shing-Sheng
  21 10:00 Japonsko Itálie 4:3 Tien-Mou
  23 14:00 Tchaj-wan Mexiko 4:2 Tien-Mou
Pondělí 22. 7.2013 25 10:00 Mexiko Filipíny 10:0 Tien-Mou
  27 14:00 Itálie Česko 6:3 Tien-Mou
  29 18:30 Brazílie Japonsko 6:10 Tien-Mou
Středa 24. 7.2013 31 10:00 Brazílie Itálie 5:2 Tien-Mou
  33 14:00 Česko Mexiko 0:13 Tien-Mou
  35 18:30 Filipíny Tchaj-wan 0:17 Tien-Mou
Čtvrtek 25. 7.2013 37 10:00 Brazílie Filipíny 6:5 Shing-Sheng
  39 14:00 Japonsko Mexiko 5:4 Tien-Mou
  41 18:30 Itálie Tchaj-wan 0:11 Tien-Mou


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Venezuela 6 0 0 83:9 12
USA 5 1 0 79:4 11
Korea 4 2 0 65:25 10
Panama 3 3 0 63:12 9
Rusko 2 4 0 29:72 8
Hongkong 1 5 0 12:88 7
Pakistán 0 6 0 13:134 6
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 18. 7.2013 4 10:00 Korea Pakistán 23:0 Shing-Sheng
  2 10:00 USA Panama 2:0 Tien-Mou
  6 14:00 Hongkong Venezuela 0:24 Youth Park
Pátek 19. 7.2013 8 10:00 Pakistán USA 0:20 Youth Park
  10 14:00 Panama Korea 0:2 Tien-Mou
  12 14:00 Venezuela Rusko 17:0 Youth Park
Sobota 20. 7.2013 14 10:00 Rusko Panama 0:15 Shing-Sheng
  16 14:00 Hongkong Pakistán 11:9 Youth Park
  18 18:30 Korea Venezuela 3:7 Tien-Mou
Neděle 21. 7.2013 20 10:00 Hongkong Korea 0:20 Youth Park
  22 14:00 Pakistán Rusko 4:27 Youth Park
  24 18:30 Venezuela USA 3:2 Tien-Mou
Pondělí 22. 7.2013 26 10:00 USA Hongkong 18:0 Shing-Sheng
  28 10:00 Panama Pakistán 29:0 Youth Park
  30 14:00 Rusko Korea 0:16 Youth Park
Středa 24. 7.2013 32 10:00 Panama Hongkong 15:0 Shing-Sheng
  34 10:00 USA Rusko 19:0 Youth Park
  36 14:00 Pakistán Venezuela 0:24 Youth Park
Čtvrtek 25. 7.2013 38 10:00 Korea USA 1:18 Tien-Mou
  40 10:00 Venezuela Panama 8:4 Youth Park
  42 14:00 Rusko Hongkong 2:1 Youth Park


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 26. 7.2013 43 10:00 Venezuela Mexiko 5:3 Tien-Mou
  44 14:00 Japonsko Panama 4:2 Tien-Mou
  45 14:00 USA Brazílie 2:0 Youth Park
  46 18:30 Tchaj-wan Korea 3:1 Tien-Mou
Sobota 27. 7.2013 48 10:00 USA Japonsko 9:1 Tien-Mou
  47 10:00 Mexiko Korea 4:8 Youth Park
  50 14:00 Venezuela Tchaj-wan 0:8 Tien-Mou
  49 14:00 Brazílie Panama 1:3 Youth Park
Neděle 28. 7.2013 o 7.místo 51 09:00 Mexiko Brazílie 4:0 Youth Park
  o 3.místo 53 10:00 Japonsko Venezuela 6:2 Tien-Mou
  o 5.místo 52 13:00 Panama Korea 6:1 Youth Park
  finále 54 14:00 USA Tchaj-wan 8:1 Tien-Mou



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací