Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Tchaj-wan 5 0 0 59:14 10
Mexiko 4 1 0 72:15 9
Brazílie 3 2 0 39:36 8
Itálie 2 3 0 27:52 7
Česko 1 4 0 22:52 6
Guatemala 0 5 0 14:64 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 31. 7.2014 1 09:00 Tchaj-wan Guatemala 10:0 Culiacan
  4 16:30 Brazílie Česko 12:2 Culiacan
  7 20:00 Mexiko Itálie 23:0 Culiacan
Pátek 1. 8.2014 10 09:00 Tchaj-wan Česko 14:4 Culiacan
  13 16:30 Itálie Brazílie 5:12 Culiacan
  17 20:00 Guatemala Mexiko 0:19 Culiacan
Sobota 2. 8.2014 19 09:00 Itálie Česko 11:1 Culiacan
  22 16:30 Brazílie Guatemala 10:3 Culiacan
  26 20:00 Mexiko Tchaj-wan 9:10 Culiacan
Neděle 3. 8.2014 28 09:00 Guatemala Itálie 8:11 Culiacan
  31 16:30 Brazílie Tchaj-wan 1:17 Culiacan
  35 20:00 Česko Mexiko 1:12 Culiacan
Pondělí 4. 8.2014 37 09:00 Tchaj-wan Itálie 8:0 Culiacan
  40 16:30 Česko Guatemala 14:3 Culiacan
  44 20:00 Mexiko Brazílie 9:4 Culiacan


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
USA 5 0 0 73:6 10
Panama 4 1 0 41:20 9
Japonsko 3 2 0 41:19 8
Německo 2 3 0 35:31 7
Nový Zéland 1 4 0 14:60 6
Jižní Afrika 0 5 0 12:80 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 31. 7.2014 2 09:00 Nový Zéland Německo 1:13 Theodoro Mazatlan
  3 16:00 Japonsko Jižní Afrika 15:1 Theodoro Mazatlan
  8 20:30 Panama USA 2:14 Theodoro Mazatlan
Pátek 1. 8.2014 12 09:00 Panama Jižní Afrika 16:1 Benito Mazatlan
  11 09:00 Japonsko Německo 7:5 Theodoro Mazatlan
  14 16:30 USA Nový Zéland 16:1 Theodoro Mazatlan
Sobota 2. 8.2014 21 09:00 Nový Zéland Japonsko 0:16 Benito Mazatlan
  20 09:00 Jižní Afrika USA 0:25 Theodoro Mazatlan
  23 16:30 Německo Panama 3:12 Theodoro Mazatlan
Neděle 3. 8.2014 30 09:00 Německo Jižní Afrika 13:0 Benito Mazatlan
  29 09:00 Panama Nový Zéland 5:1 Theodoro Mazatlan
  32 16:30 USA Japonsko 7:2 Theodoro Mazatlan
Pondělí 4. 8.2014 39 09:00 USA Německo 11:1 Benito Mazatlan
  38 09:00 Jižní Afrika Nový Zéland 10:11 Theodoro Mazatlan
  41 16:30 Japonsko Panama 1:6 Theodoro Mazatlan


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Kuba 5 0 0 87:6 10
Venezuela 4 1 0 57:19 9
Austrálie 3 2 0 54:30 8
Argentina 2 3 0 37:49 7
Hong Kong 1 4 0 30:66 6
Litva 0 5 0 5:100 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 31. 7.2014 6 16:30 Venezuela Hong Kong 15:0 Emilio Los Mochis
  5 16:30 Austrálie Litva 19:0 Jose Los Mochis
  9 20:00 Argentina Kuba 2:12 Emilio Los Mochis
Pátek 1. 8.2014 16 16:30 Litva Argentina 1:16 Emilio Los Mochis
  15 16:30 Hong Kong Austrálie 2:14 Jose Los Mochis
  18 20:00 Kuba Venezuela 12:2 Emilio Los Mochis
Sobota 2. 8.2014 25 16:30 Venezuela Argentina 9:4 Emilio Los Mochis
  24 16:30 Hong Kong Litva 17:4 Jose Los Mochis
  27 20:00 Austrálie Kuba 2:12 Emilio Los Mochis
Neděle 3. 8.2014 34 16:30 Kuba Litva 30:0 Emilio Los Mochis
  33 16:30 Argentina Hong Kong 12:11 Jose Los Mochis
  36 20:00 Venezuela Austrálie 13:3 Emilio Los Mochis
Pondělí 4. 8.2014 42 16:30 Kuba Hong Kong 21:0 Emilio Los Mochis
  43 16:30 Litva Venezuela 0:18 Jose Los Mochis
  45 20:00 Austrálie Argentina 16:3 Emilio Los Mochis


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Středa 6. 8.2014 51 09:00 Brazílie Německo 11:1 Culiacan
  48 10:00 Tchaj-wan Panama 3:0 Theodoro Mazatlan
  50 16:00 Austrálie Japonsko 1:15 Culiacan
  53 16:00 Hong Kong Nový Zéland 1:11 Emilio Los Mochis
  54 16:00 Česko Jižní Afrika 18:0 Jose Los Mochis
  47 16:00 USA Kuba 10:2 Theodoro Mazatlan
  49 20:00 Itálie Argentina 8:10 Culiacan 2
  52 20:00 Guatemala Litva 4:3 Emilio Los Mochis
  46 20:00 Venezuela Mexiko 4:2 Theodoro Mazatlan
Čtvrtek 7. 8.2014 58 09:00 Japonsko Argentina 11:0 Culiacan 2
  57 10:00 Kuba Tchaj-wan 3:2 Theodoro Mazatlan
  61 16:00 Nový Zéland Litva 17:2 Emilio Los Mochis
  62 16:00 Guatemala Jižní Afrika 10:4 Jose Los Mochis
  55 16:00 USA Venezuela 6:2 Theodoro Mazatlan
  63 20:00 Česko Hong Kong 18:3 Emilio Los Mochis
  56 20:00 Mexiko Panama 3:2 Theodoro Mazatlan
Pátek 8. 8.2014 59 09:00 Itálie Německo 3:10 Culiacan
  60 09:00 Brazílie Austrálie 6:4 Culiacan 2
  10 inn 66 10:00 USA Tchaj-wan 5:4 Theodoro Mazatlan
  67 12:30 Německo Argentina 8:10 Culiacan
  68 14:00 Austrálie Itálie 12:8 Culiacan 2
  70 16:00 Jižní Afrika Litva 11:5 Emilio Los Mochis
  71 16:00 Hong Kong Guatemala 9:12 Jose Los Mochis
  64 16:00 Venezuela Panama 1:7 Theodoro Mazatlan
  69 17:00 Japonsko Brazílie 6:0 Culiacan 2
  72 20:00 Nový Zéland Česko 4:15 Emilio Los Mochis
  65 20:00 Kuba Mexiko 2:5 Theodoro Mazatlan
Sobota 9. 8.2014 76 09:00 Austrálie Německo 5:6 Culiacan 2
  79 10:00 Hong Kong Jižní Afrika 0:10 Emilio Los Mochis
  80 10:00 Německo Guatemala 1:12 Jose Los Mochis
  75 10:00 Tchaj-wan Venezuela 3:5 Theodoro Mazatlan
  77 16:00 Japonsko Itálie 4:0 Culiacan 2
  81 16:00 Česko Litva 10:5 Emilio Los Mochis
  73 16:00 Kuba Panama 2:1 Theodoro Mazatlan
  78 20:00 Brazílie Austrálie 8:3 Culiacan
  10inn 74 20:00 USA Mexiko 10:9 Theodoro Mazatlan
Neděle 10. 8.2014 o 3.místo 82 10:00 Venezuela Tchaj-wan 13:3 Theodoro Mazatlan
  finále 83 18:00 USA Kuba 3:6 Theodoro Mazatlan



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací