Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Japonsko 5 0 0 54:1 10
USA 4 1 0 32:8 9
Austrálie 3 2 0 33:22 8
Brazílie 2 3 0 22:46 7
Mexiko 1 4 0 16:40 6
Česko 0 5 0 14:54 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 28. 8.2015 1 09:00 Mexiko Austrálie 0:10 Nanko Chuo
  5 12:30 USA Česko 11:1 Toyonaka Rose
  6 18:00 Japonsko Brazílie 14:0 Maishima BS
Sobota 29. 8.2015 7 10:00 Mexiko Česko 8:4 Nanko Chuo
  11 15:30 Brazílie Austrálie 1:11 Toyonaka Rose
  12 17:30 Japonsko USA 3:0 Maishima BS
Neděle 30. 8.2015 13 10:00 USA Mexiko 5:1 Nanko Chuo
  14 10:00 Brazílie Česko 10:9 Toyonaka Rose
  18 17:30 Austrálie Japonsko 1:10 Maishima BS
Pondělí 31. 8.2015 19 10:00 Mexiko Brazílie 7:9 Nanko Chuo
  23 15:30 Austrálie USA 1:11 Toyonaka Rose
  24 17:30 Česko Japonsko 0:15 Maishima BS
Úterý 1. 9.2015 25 10:00 USA Brazílie 5:2 Nanko Chuo
  26 10:00 Česko Austrálie 0:10 Toyonaka Rose
  30 17:30 Japonsko Mexiko 12:0 Maishima BS


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Jižní Korea 5 0 0 42:13 10
Kuba 4 1 0 28:8 9
Kanada 3 2 0 30:29 8
Tchaj-wan 2 3 0 33:15 7
Itálie 1 4 0 17:38 6
Jihoafrická republika 0 5 0 15:62 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 28. 8.2015 2 09:00 Itálie Kuba 1:4 Toyonaka Rose
  3 11:00 Jižní Korea Jihoafrická republika 17:2 Maishima BS
  4 12:30 Tchaj-wan Kanada 2:6 Nanko Chuo
Sobota 29. 8.2015 8 10:00 Kuba Jihoafrická republika 7:0 Toyonaka Rose
  9 12:00 Kanada Jižní Korea 2:6 Maishima BS
  10 15:30 Tchaj-wan Itálie 11:1 Nanko Chuo
Neděle 30. 8.2015 15 12:00 Jižní Korea Kuba 4:3 Maishima BS
  16 15:30 Jihoafrická republika Tchaj-wan 1:15 Nanko Chuo
  17 15:30 Kanada Itálie 10:0 Toyonaka Rose
Pondělí 31. 8.2015 20 10:00 Jihoafrická republika Itálie 2:12 Toyonaka Rose
  21 12:00 Tchaj-wan Jižní Korea 3:4 Maishima BS
  22 15:30 Kuba Kanada 11:1 Nanko Chuo
Úterý 1. 9.2015 27 12:00 Itálie Jižní Korea 3:11 Maishima BS
  28 15:30 Kuba Tchaj-wan 3:2 Nanko Chuo
  odloženo na 2.9. - déšť 29 15:30 Kanada Jihoafrická republika 11:10 Toyonaka Rose


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 3. 9.2015 5. směna 31 10:00 Tchaj-wan Česko 1:0 Nanko Chuo
  32 10:00 Brazílie Itálie 8:6 Toyonaka Rose
  33 12:00 Jižní Korea USA 4:7 Maishima BS
  34 15:30 Kuba Austrálie 4:7 Nanko Chuo
  35 15:30 Mexiko Jihoafrická republika 4:2 Toyonaka Rose
  36 17:30 Japonsko Kanada 5:2 Maishima BS
Pátek 4. 9.2015 37 10:00 Jihoafrická republika Česko 2:4 Toyonaka Rose
  38 12:00 Austrálie Kanada 3:10 Maishima BS
  39 13:00 USA Kuba 6:5 Hanshin Koshien
  40 15:30 Itálie Mexiko 3:5 Toyonaka Rose
  41 17:30 Tchaj-wan Brazílie 8:0 Maishima BS
  42 18:00 Japonsko Jižní Korea 12:0 Hanshin Koshien
Sobota 5. 9.2015 43 10:00 Brazílie Jihoafrická republika 2:6 Toyonaka Rose
  44 12:00 Jižní Korea Austrálie 3:0 Maishima BS
  45 13:00 Japonsko Kuba 9:0 Hanshin Koshien
  46 15:30 Itálie Česko 7:4 Toyonaka Rose
  47 17:30 Tchaj-wan Mexiko 1:2 Maishima BS
  48 18:00 USA Kanada 9:5 Hanshin Koshien



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací