Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 16. 6.2016 |
|
1 |
16:00 |
SaBaT Praha |
Eagles Praha |
0:8 |
hřiště II. (světla) |
|
|
|
3 |
18:00 |
Kotlářka Praha |
Technika Brno |
3:5 |
hřiště II. (světla) |
|
Pátek 17. 6.2016 |
|
5 |
10:00 |
Kotlářka Praha |
Cardion Hroši Brno |
13:12 |
hřiště II. (světla) |
|
|
|
7 |
12:00 |
Technika Brno |
SaBaT Praha |
5:2 |
hřiště II. (světla) |
|
|
|
9 |
14:00 |
Eagles Praha |
Kotlářka Praha |
10:9 |
hřiště II. (světla) |
|
|
|
11 |
16:00 |
Cardion Hroši Brno |
Technika Brno |
13:2 |
hřiště II. (světla) |
|
Sobota 18. 6.2016 |
|
15 |
10:00 |
SaBaT Praha |
Kotlářka Praha |
13:17 |
hřiště I. (spodní) |
|
|
|
17 |
12:00 |
Technika Brno |
Eagles Praha |
5:10 |
hřiště I. (spodní) |
|
|
|
18 |
14:00 |
Cardion Hroši Brno |
SaBaT Praha |
10:6 |
hřiště I. (spodní) |
|
|
|
20 |
18:00 |
Eagles Praha |
Cardion Hroši Brno |
0:14 |
hřiště I. (spodní) |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 16. 6.2016 |
|
2 |
16:00 |
Nuclears Třebíč |
Patriots Liberec |
14:0 |
hřiště I. (spodní) |
|
|
|
4 |
18:00 |
Sokol Hluboká n./V. |
Draci Brno |
3:15 |
hřiště I. (spodní) |
|
Pátek 17. 6.2016 |
|
6 |
10:00 |
Draci Brno |
Nuclears Třebíč |
5:4 |
hřiště I. (spodní) |
|
|
|
8 |
12:00 |
Patriots Liberec |
Arrows Ostrava |
14:12 |
hřiště I. (spodní) |
|
|
|
10 |
14:00 |
Sokol Hluboká n./V. |
Nuclears Třebíč |
2:15 |
hřiště I. (spodní) |
|
|
|
12 |
16:00 |
Arrows Ostrava |
Draci Brno |
6:14 |
hřiště I. (spodní) |
|
|
|
13 |
18:00 |
Patriots Liberec |
Sokol Hluboká n./V. |
17:1 |
hřiště I. (spodní) |
|
Sobota 18. 6.2016 |
|
14 |
10:00 |
Arrows Ostrava |
Sokol Hluboká n./V. |
4:6 |
hřiště II. (světla) |
|
|
|
16 |
12:00 |
Draci Brno |
Patriots Liberec |
3:4 |
hřiště II. (světla) |
|
|
|
19 |
16:00 |
Nuclears Třebíč |
Arrows Ostrava |
17:2 |
hřiště I. (spodní) |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Neděle 19. 6.2016 |
SF |
21 |
10:00 |
Nuclears Třebíč |
Eagles Praha |
21:1 |
hřiště I. (spodní) |
|
|
SF |
22 |
10:00 |
Cardion Hroši Brno |
Draci Brno |
13:4 |
hřiště II. (světla) |
|
|
o 9. |
23 |
12:00 |
SaBaT Praha |
Arrows Ostrava |
8:6 |
hřiště I. (spodní) |
|
|
o 7. |
24 |
12:00 |
Sokol Hluboká n./V. |
Kotlářka Praha |
4:22 |
hřiště II. (světla) |
|
|
o 5. |
25 |
14:00 |
Patriots Liberec |
Technika Brno |
11:9 |
hřiště I. (spodní) |
|
|
o 3. |
26 |
14:00 |
Draci Brno |
Eagles Praha |
8:5 |
hřiště II. (světla) |
|
|
finále |
27 |
16:00 |
Cardion Hroši Brno |
Nuclears Třebíč |
7:12 |
hřiště II. (světla) |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací