Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Nizozemsko 5 0 0 42:7 10
Německo 4 1 0 28:17 9
Česko 3 2 0 23:15 8
Švédsko 2 3 0 21:25 7
Rusko 1 4 0 17:44 6
Velká Británie 0 5 0 15:38 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 9. 9. 2016 1 11:00 Německo Švédsko 4:0 Hoofddorp 1
  2 11:30 Rusko Česko 0:12 Hoofddorp 2
  6 19:00 Velká Británie Nizozemsko 1:11 Hoofddorp 1
Sobota 10. 9. 2016 7 11:00 Švédsko Rusko 8:1 Hoofddorp 1
  10 14:30 Česko Velká Británie 4:1 Vennep
  12 19:00 Nizozemsko Německo 10:2 Hoofddorp 1
Neděle 11. 9. 2016 14 11:30 Česko Švédsko 6:1 Hoofddorp 2
  15 15:00 Nizozemsko Rusko 3:1 Hoofddorp 1
  17 15:45 Německo Velká Británie 3:2 Hoofddorp 2
Pondělí 12. 9. 2016 20 11:30 Německo Rusko 16:4 Hoofddorp 2
  22 14:30 Velká Británie Švédsko 6:9 Vennep
  24 19:00 Nizozemsko Česko 10:0 Hoofddorp 1
Úterý 13. 9. 2016 25 11:00 Rusko Velká Británie 11:5 Hoofddorp 1
  28 14:30 Česko Německo 1:3 Vennep
  30 19:00 Švédsko Nizozemsko 3:8 Hoofddorp 1


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Španělsko 5 0 0 43:5 10
Itálie 4 1 0 67:17 9
Belgie 3 2 0 38:31 8
Francie 2 3 0 29:28 7
Chorvatsko 1 4 0 16:49 6
Řecko 0 5 0 5:68 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 9. 9. 2016 4 14:30 Francie Chorvatsko 16:1 Vennep
  3 15:00 Řecko Itálie 2:21 Hoofddorp 1
  5 15:45 Belgie Španělsko 1:11 Hoofddorp 2
Sobota 10. 9. 2016 8 11:30 Španělsko Řecko 12:1 Hoofddorp 2
  9 15:00 Itálie Francie 6:3 Hoofddorp 1
  11 15:45 Chorvatsko Belgie 1:5 Hoofddorp 2
Neděle 11. 9. 2016 13 11:00 Španělsko Chorvatsko 6:0 Hoofddorp 1
  16 14:30 Francie Řecko 7:1 Vennep
  18 19:00 Itálie Belgie 15:0 Hoofddorp 1
Pondělí 12. 9. 2016 19 11:00 Řecko Chorvatsko 0:10 Hoofddorp 1
  21 15:00 Itálie Španělsko 3:8 Hoofddorp 1
  23 15:45 Francie Belgie 3:14 Hoofddorp 2
Úterý 13. 9. 2016 26 11:30 Španělsko Francie 6:0 Hoofddorp 2
  27 15:00 Chorvatsko Itálie 4:22 Hoofddorp 1
  29 15:45 Belgie Řecko 18:1 Hoofddorp 2


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Středa 14. 9. 2016 A4 - B4 31 14:30 Francie Švédsko 7:5 Hoofddorp 1
Čtvrtek 15. 9. 2016 A3 - B3 32 11:00 Česko Belgie 4:3 Hoofddorp 1
  A5 - B6 33 11:30 Rusko Řecko 1:3 Hoofddorp 2
  A2 - B2 34 15:00 Německo Itálie 0:12 Hoofddorp 1
  A6 - B5 35 15:45 Chorvatsko Velká Británie 2:6 Hoofddorp 2
  A1 - B1 36 19:00 Španělsko Nizozemsko 0:1 Hoofddorp 1
Pátek 16. 9. 2016 A2 - B3 37 11:00 Německo Belgie 14:2 Hoofddorp 1
  A6 - B6 38 11:30 Řecko Velká Británie 2:19 Hoofddorp 2
  A3 - B1 39 15:00 Česko Španělsko 3:9 Hoofddorp 1
  A5 - B5 40 15:45 Rusko Chorvatsko 0:13 Hoofddorp 2
  A1 - B2 41 19:00 Nizozemsko Itálie 6:5 Hoofddorp 1
Sobota 17. 9. 2016 A3 - B2 42 11:00 Itálie Česko 3:2 Hoofddorp 1
  A2 - B1 43 15:00 Španělsko Německo 3:0 Hoofddorp 1
  A1 - B1 44 19:00 Belgie Nizozemsko 3:12 Hoofddorp 1
Neděle 18. 9. 2016 N1 - N2 45 17:00 Nizozemsko Španělsko 3:2 Hoofddorp 1



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací