Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Japonsko 5 0 0 57:10 10
Kuba 3 2 0 23:14 8
Kolumbie 3 2 0 37:24 8
Korea 2 3 0 32:36 7
Česko 1 4 0 19:49 6
Austrálie 1 4 0 7:42 6
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 29. 7.2016 1 09:00 Korea Česko 14:4 Green Stadium
  5 13:00 Kuba Kolumbie 5:0 Nambu
  6 19:00 Austrálie Japonsko 0:13 Green Stadium
Sobota 30. 7.2016 10 13:30 Kolumbie Korea 10:5 Green Stadium
  9 13:30 Austrálie Česko 0:10 Taira
  12 18:00 Kuba Japonsko 0:4 Green Stadium
Neděle 31. 7.2016 14 10:00 Česko Kolumbie 4:9 Nambu
  16 13:30 Korea Japonsko 4:15 Green Stadium
  17 15:00 Austrálie Kuba 3:4 Nambu
Pondělí 1. 8.2016 20 10:00 Austrálie Kolumbie 0:12 Nambu
  22 13:30 Kuba Korea 3:6 Green Stadium
  24 18:00 Japonsko Česko 15:0 Green Stadium
Úterý 2. 8.2016 25 09:00 Korea Austrálie 3:4 Green Stadium
  29 15:00 Česko Kuba 1:11 Nambu
  30 18:00 Kolumbie Japonsko 6:10 Green Stadium


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
USA 5 0 0 65:7 10
Panama 3 2 0 33:27 8
Venezuela 3 2 0 45:23 8
Tchaj-wan 2 3 0 34:46 7
Mexiko 2 3 0 25:42 7
Nový Zéland 0 5 0 12:69 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 29. 7.2016 2 09:00 Venezuela Mexiko 11:1 Nambu
  3 12:00 Panama Nový Zéland 16:1 Taira
  4 13:00 USA Tchaj-wan 18:3 Green Stadium
Sobota 30. 7.2016 7 09:00 Panama Tchaj-wan 6:4 Green Stadium
  8 10:00 Mexiko Nový Zéland 11:3 Nambu
  11 15:00 Venezuela USA 2:4 Nambu
Neděle 31. 7.2016 13 09:00 Mexiko Tchaj-wan 8:9 Green Stadium
  15 13:30 Venezuela Nový Zéland 16:3 Taira
  18 18:00 USA Panama 11:1 Green Stadium
Pondělí 1. 8.2016 19 09:00 Tchaj-wan Venezuela 8:10 Green Stadium
  21 13:30 Nový Zéland USA 1:16 Taira
  23 15:00 Panama Mexiko 3:5 Nambu
Úterý 2. 8.2016 26 10:00 Panama Venezuela 7:6 Nambu
  28 13:30 Nový Zéland Tchaj-wan 4:10 Green Stadium
  27 13:30 USA Mexiko 16:0 Taira


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 4. 8.2016 31 09:00 Kolumbie Panama 4:14 Green Stadium
  34 10:00 Nový Zéland Česko 0:10 Nambu
  32 13:30 Kuba USA 11:2 Green Stadium
  35 13:30 Austrálie Tchaj-wan 2:8 Taira
  36 15:00 Mexiko Korea 4:14 Nambu
  33 18:00 Venezuela Japonsko 0:8 Green Stadium
Pátek 5. 8.2016 37 09:00 Kuba Panama 5:2 Green Stadium
  40 10:00 Austrálie Nový Zéland 25:11 Nambu
  42 13:30 Korea Tchaj-wan 4:5 Green Stadium
  41 13:30 Česko Mexiko 4:9 Taira
  38 15:00 Kolumbie Venezuela -:- Nambu  
  39 18:00 USA Japonsko 5:2 Green Stadium
Sobota 6. 8.2016 43 09:00 Venezuela Kuba 2:4 Green Stadium
  46 10:00 Nový Zéland Korea 0:10 Nambu
  44 13:30 Kolumbie USA 7:5 Green Stadium
  47 13:30 Česko Tchaj-wan 0:10 Taira
  48 15:00 Austrálie Mexiko 5:8 Nambu
  45 18:00 Panama Japonsko 1:2 Green Stadium
Neděle 7. 8.2016 o 3.místo 49 10:00 Panama USA 3:8 Green Stadium
  finále 50 16:30 Kuba Japonsko 9:4 Green Stadium



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací