Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Panama 5 0 0 45:12 10
Korea 4 1 0 40:12 9
Mexiko 3 2 0 35:13 8
Venezuela 2 3 0 32:35 7
Česko 1 4 0 32:54 6
Jihoafrická republika 0 5 0 9:67 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 28. 10. 2016 4 14:30 Jihoafrická republika Venezuela 1:14 Polideportivo
  5 18:00 Česko Korea 1:6 Saltillo
  6 19:00 Mexiko Panama 1:3 Monterrey
Sobota 29. 10. 2016 10 14:30 Panama Česko 17:3 Polideportivo
  12 18:00 Venezuela Mexiko 0:4 Monterrey
  11 18:00 Jihoafrická republika Korea 3:17 Saltillo
Neděle 30. 10. 2016 15 12:00 Panama Venezuela 11:3 Monterrey
  16 14:30 Česko Jihoafrická republika 12:4 Polideportivo
  18 18:00 Korea Mexiko 6:1 Monterrey
Pondělí 31. 10. 2016 19 10:00 Panama Jihoafrická republika 9:1 Polideportivo
  21 12:00 Venezuela Korea 2:7 Monterrey
  24 18:00 Mexiko Česko 14:4 Monterrey
Úterý 1. 11. 2016 26 12:00 Korea Panama 4:5 Saltillo
  28 14:30 Česko Venezuela 12:13 Polideportivo
  29 18:00 Jihoafrická republika Mexiko 0:15 Saltillo


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Japonsko 5 0 0 58:8 10
Austrálie 4 1 0 39:26 9
Nikaragua 3 2 0 37:17 8
Tchaj-wan 2 3 0 28:33 7
Argentina 1 4 0 17:44 6
Rakousko 0 5 0 4:55 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 28. 10. 2016 1 10:00 Rakousko Austrálie 1:8 Polideportivo
  3 12:00 Japonsko Nikaragua 6:1 Monterrey
  2 12:00 Argentina Tchaj-wan 0:10 Saltillo
Sobota 29. 10. 2016 7 10:00 Argentina Rakousko 13:3 Polideportivo
  9 12:00 Nikaragua Austrálie 5:6 Monterrey
  8 12:00 Tchaj-wan Japonsko 3:15 Saltillo
Neděle 30. 10. 2016 13 10:00 Rakousko Nikaragua 0:15 Polideportivo
  14 12:00 Austrálie Tchaj-wan 8:7 Saltillo
  17 18:00 Japonsko Argentina 10:2 Saltillo
Pondělí 31. 10. 2016 20 12:00 Nikaragua Tchaj-wan 10:5 Saltillo
  22 14:30 Argentina Austrálie 2:15 Polideportivo
  23 18:00 Rakousko Japonsko 0:16 Saltillo
Úterý 1. 11. 2016 25 10:00 Nikaragua Argentina 6:0 Polideportivo
  27 12:00 Austrálie Japonsko 2:11 Monterrey
  30 18:00 Tchaj-wan Rakousko 3:0 Monterrey


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 3. 11. 2016 34 10:00 Česko Rakousko 14:7 Polideportivo
  31 12:00 Panama Nikaragua 3:9 Monterrey
  35 12:00 Tchaj-wan Jihoafrická republika 8:0 Saltillo
  36 14:30 Venezuela Argentina 3:1 Polideportivo
  32 18:00 Japonsko Korea 2:1 Monterrey
  33 18:00 Austrálie Mexiko 8:15 Saltillo
Pátek 4. 11. 2016 40 10:00 Česko Argentina 2:9 Polideportivo
  37 12:00 Austrálie Korea 9:7 Monterrey
  41 12:00 Tchaj-wan Venezuela 10:0 Saltillo
  42 14:30 Rakousko Jihoafrická republika 3:9 Polideportivo
  38 18:00 Panama Japonsko 3:2 Monterrey
  39 18:00 Nikaragua Mexiko 4:7 Saltillo
Sobota 5. 11. 2016 46 10:00 Argentina Jihoafrická republika 15:7 Polideportivo
  43 12:00 Panama Austrálie 4:8 Monterrey
  47 12:00 Tchaj-wan Česko 10:0 Saltillo
  48 14:30 Venezuela Rakousko 15:3 Polideportivo
  44 18:00 Japonsko Mexiko 3:2 Monterrey
  45 18:00 Korea Nikaragua 13:8 Saltillo
Neděle 6. 11. 2016 o 3.místo 49 12:00 Korea Panama 5:3 Monterrey
  finále 50 16:00 Austrálie Japonsko 3:10 Monterrey



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací