Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 15. 6.2017 |
|
1 |
12:00 |
Eagles Praha |
Kotlářka Praha |
11:0 |
Hřiště A |
|
|
|
3 |
14:00 |
Wolfs Domažlice |
Draci Brno |
1:21 |
Hřiště A |
|
|
|
5 |
16:00 |
Sokol Hluboká nad Vltavou |
Eagles Praha |
6:15 |
Hřiště A |
|
|
|
6 |
16:30 |
Wolfs Domažlice |
Technika Brno |
6:25 |
Hřiště B |
|
|
|
7 |
18:30 |
Draci Brno |
Kotlářka Praha |
21:1 |
Hřiště B |
|
Pátek 16. 6.2017 |
|
9 |
10:00 |
Eagles Praha |
Wolfs Domažlice |
20:0 |
Hřiště B |
|
|
|
11 |
12:00 |
Technika Brno |
Sokol Hluboká nad Vltavou |
21:0 |
Hřiště B |
|
|
|
13 |
14:00 |
Kotlářka Praha |
Wolfs Domažlice |
17:1 |
Hřiště B |
|
|
|
15 |
16:00 |
Draci Brno |
Sokol Hluboká nad Vltavou |
16:2 |
Hřiště B |
|
|
|
16 |
18:00 |
Kotlářka Praha |
Technika Brno |
0:17 |
Hřiště B |
|
Sobota 17. 6.2017 |
|
17 |
10:00 |
Technika Brno |
Draci Brno |
0:14 |
Hřiště A |
|
|
|
19 |
12:00 |
Sokol Hluboká nad Vltavou |
Kotlářka Praha |
4:13 |
Hřiště A |
|
|
|
21 |
14:00 |
Technika Brno |
Eagles Praha |
3:22 |
Hřiště A |
|
|
|
23 |
16:00 |
Eagles Praha |
Draci Brno |
8:7 |
Hřiště A |
|
|
|
25 |
18:00 |
Wolfs Domažlice |
Sokol Hluboká nad Vltavou |
10:5 |
Hřiště A |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 15. 6.2017 |
|
2 |
12:00 |
Olympia Blansko |
SaBaT Praha |
3:12 |
Hřiště B |
|
|
|
4 |
14:15 |
Cardion Hroši Brno |
Nuclears Třebíč |
11:7 |
Hřiště B |
|
Pátek 16. 6.2017 |
|
8 |
10:00 |
SaBaT Praha |
Cardion Hroši Brno |
9:7 |
Hřiště A |
|
|
|
10 |
12:15 |
Arrows Ostrava |
Olympia Blansko |
4:10 |
Hřiště A |
|
|
|
12 |
14:30 |
Nuclears Třebíč |
SaBaT Praha |
11:6 |
Hřiště A |
|
|
|
14 |
16:45 |
Arrows Ostrava |
Cardion Hroši Brno |
9:11 |
Hřiště A |
|
Sobota 17. 6.2017 |
|
18 |
09:30 |
Nuclears Třebíč |
Arrows Ostrava |
9:1 |
Hřiště B |
|
|
|
20 |
11:45 |
Olympia Blansko |
Cardion Hroši Brno |
11:10 |
Hřiště B |
|
|
|
22 |
14:00 |
SaBaT Praha |
Arrows Ostrava |
21:1 |
Hřiště B |
|
|
|
24 |
16:15 |
Nuclears Třebíč |
Olympia Blansko |
15:5 |
Hřiště B |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Neděle 18. 6.2017 |
SF |
26 |
09:30 |
Eagles Praha |
SaBaT Praha |
12:0 |
Hřiště A |
|
|
SF |
27 |
09:30 |
Nuclears Třebíč |
Draci Brno |
4:16 |
Hřiště B |
|
|
o 9.-11. |
28 |
10:00 |
Sokol Hluboká nad Vltavou |
Arrows Ostrava |
1:19 |
Tempo |
|
|
o 7. |
29 |
11:30 |
Kotlářka Praha |
Cardion Hroši Brno |
0:9 |
Hřiště A |
|
|
o 5. |
30 |
11:30 |
Olympia Blansko |
Technika Brno |
3:12 |
Hřiště B |
|
|
o 9.-11. |
31 |
12:00 |
Arrows Ostrava |
Wolfs Domažlice |
7:5 |
Tempo |
|
|
o 3. |
32 |
13:30 |
SaBaT Praha |
Nuclears Třebíč |
14:10 |
Hřiště B |
|
|
finále |
33 |
15:30 |
Eagles Praha |
Draci Brno |
6:7 |
Hřiště B |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací