Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Cardion Hroši Brno 4 0 0 64:12 8
Olympia Blansko 3 1 0 27:26 7
Tempo Titans Praha 1 3 0 29:41 5
SK Kotlářka 1 3 0 21:46 5
Technika Brno 1 3 0 33:49 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 15. 9. 2018 3.5 směny 3 09:00 Tempo Titans Praha Technika Brno 19:5 Blansko
  6 směn 4 11:00 SK Kotlářka Olympia Blansko 2:9 Blansko
  3,5 směny + 2 auty 5 13:00 Cardion Hroši Brno Tempo Titans Praha 17:2 Blansko
  5,5 směny 6 15:00 Technika Brno SK Kotlářka 11:6 Blansko
  4,5 směny 10 17:00 Cardion Hroši Brno Olympia Blansko 12:1 Blansko
Neděle 16. 9. 2018 3 směny 7 09:00 SK Kotlářka Cardion Hroši Brno 1:21 Blansko
  3,5 směny + 1 aut 8 11:00 Olympia Blansko Technika Brno 10:9 Blansko
  6 směn 9 13:00 Tempo Titans Praha SK Kotlářka 5:12 Blansko
  5,5 směny 2 15:00 Olympia Blansko Tempo Titans Praha 7:3 Blansko
  6 směn 1 17:00 Technika Brno Cardion Hroši Brno 8:14 Blansko


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Draci Brno 4 0 0 46:26 8
Třebíč Nuclears 3 1 0 26:18 7
Sokol Hluboká nad Vltavou 2 2 0 40:29 6
Blesk Jablonec 1 3 0 26:27 5
Klasik Frýdek-Místek 0 4 0 9:47 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 15. 9. 2018 11 09:00 Blesk Jablonec Sokol Hluboká nad Vltavou 7:9 Hluboká
  12 11:00 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek 9:0 Hluboká
  13 13:00 Draci Brno Sokol Hluboká nad Vltavou 12:11 Hluboká
  14 15:00 Třebíč Nuclears Blesk Jablonec 6:5 Hluboká
  16 17:00 Klasik Frýdek-Místek Draci Brno 5:15 Hluboká
Neděle 16. 9. 2018 17 08:30 Klasik Frýdek-Místek Blesk Jablonec 2:7 Hluboká
  18 10:30 Draci Brno Třebíč Nuclears 9:3 Hluboká
  19 12:30 Sokol Hluboká nad Vltavou Klasik Frýdek-Místek 16:2 Hluboká
  20 14:30 Blesk Jablonec Draci Brno 7:10 Hluboká
  21 16:30 Sokol Hluboká nad Vltavou Třebíč Nuclears 4:8 Hluboká



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací