Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Draci Brno 4 0 0 59:6 8
Olympia Blansko 3 1 0 34:10 7
Ježci Jihlava 2 2 0 20:28 6
Klasik Frýdek-Místek 1 3 0 15:35 5
HIT Opava 0 4 0 7:56 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 21. 9. 2018 2 10:10 Klasik Frýdek-Místek HIT Opava 9:5 Hřiště A
  3 11:20 Ježci Jihlava Draci Brno 0:17 Hřiště A
  4 12:30 Olympia Blansko Klasik Frýdek-Místek 8:2 Hřiště A
  5 13:40 HIT Opava Ježci Jihlava 2:15 Hřiště A
  6 14:50 Draci Brno Klasik Frýdek-Místek 17:1 Hřiště A
  7 16:00 Olympia Blansko HIT Opava 15:0 Hřiště A
  1 17:10 Draci Brno Olympia Blansko 8:5 Hřiště A
Sobota 22. 9. 2018 33 09:00 Ježci Jihlava Olympia Blansko 0:6 Hřiště A
  34 10:10 HIT Opava Draci Brno 0:17 Hřiště A
  35 11:20 Klasik Frýdek-Místek Ježci Jihlava 3:5 Hřiště A


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Cardion Hroši Brno 4 0 0 47:8 8
Sokol Hluboká nad Vltavou 2 2 0 23:24 6
Rytíři Trutnov 1 2 0 17:21 4
Technika Brno 0 3 0 4:38 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 21. 9. 2018 9 09:00 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká nad Vltavou 10:2 Hřiště B
  10 10:10 Rytíři Trutnov Technika Brno 11:4 Hřiště B
  12 12:30 Technika Brno Cardion Hroši Brno 0:14 Hřiště B
  13 13:40 Sokol Hluboká nad Vltavou Rytíři Trutnov 5:3 Hřiště B
  15 16:00 Cardion Hroši Brno Rytíři Trutnov 12:3 Hřiště B
  16 17:10 Sokol Hluboká nad Vltavou Technika Brno 13:0 Hřiště B
Sobota 22. 9. 2018 B 40 09:45 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká nad Vltavou 11:3 Hřiště D


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Tempo Titans Praha 4 0 0 23:9 8
Eagles Praha 2 2 0 26:12 6
Oilers Hodonín 1 2 0 17:16 4
Skokani Olomouc 0 3 0 7:36 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 21. 9. 2018 17 09:00 Tempo Titans Praha Oilers Hodonín 6:3 Hřiště C
  18 10:10 Eagles Praha Skokani Olomouc 15:2 Hřiště C
  20 12:30 Skokani Olomouc Tempo Titans Praha 2:11 Hřiště C
  21 13:40 Oilers Hodonín Eagles Praha 4:7 Hřiště C
  23 16:00 Tempo Titans Praha Eagles Praha 5:4 Hřiště C
  24 17:10 Oilers Hodonín Skokani Olomouc 10:3 Hřiště C
Sobota 22. 9. 2018 C 39 10:10 Tempo Titans Praha Eagles Praha 1:0 Hřiště C


Skupina D

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Třebíč Nuclears 4 0 0 74:9 8
Brewers Klatovy 2 2 0 36:46 6
Baseball Plzeň 2 2 0 34:45 6
Arrows Ostrava 2 2 0 35:32 6
Wolfs Domažlice 0 4 0 19:66 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 21. 9. 2018 25 09:00 Třebíč Nuclears Arrows Ostrava 16:2 Hřiště D
  26 10:10 Baseball Plzeň Wolfs Domažlice 16:7 Hřiště D
  27 11:20 Brewers Klatovy Třebíč Nuclears 2:22 Hřiště D
  28 12:30 Arrows Ostrava Baseball Plzeň 8:5 Hřiště D
  29 13:40 Wolfs Domažlice Brewers Klatovy 7:17 Hřiště D
  30 14:50 Třebíč Nuclears Baseball Plzeň 21:3 Hřiště D
  31 16:00 Arrows Ostrava Wolfs Domažlice 18:3 Hřiště D
Sobota 22. 9. 2018 36 09:00 Brewers Klatovy Arrows Ostrava 8:7 Hřiště B
  37 10:10 Wolfs Domažlice Třebíč Nuclears 2:15 Hřiště B
  38 11:20 Baseball Plzeň Brewers Klatovy 10:9 Hřiště B


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 22. 9. 2018 9.-12. 49 12:30 Ježci Jihlava Brewers Klatovy 3:4 Hřiště C
  QF 41 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha 5:1 Hřiště A
  QF 42 13:00 Tempo Titans Praha Sokol Hluboká nad Vltavou 1:4 Hřiště B
  9.-12. 50 13:40 Rytíři Trutnov Oilers Hodonín 4:3 Hřiště C
  QF 43 14:20 Draci Brno Arrows Ostrava 16:0 Hřiště A
  QF 44 14:20 Třebíč Nuclears Olympia Blansko 10:2 Hřiště B
  17.-18. 51 14:50 HIT Opava Wolfs Domažlice 10:8 Hřiště C
  5.-8. 45 15:40 Eagles Praha Olympia Blansko 2:5 Hřiště A
  5.-8. 46 15:40 Arrows Ostrava Tempo Titans Praha 1:11 Hřiště B
  13.-16. 52 16:00 Klasik Frýdek-Místek Technika Brno 8:2 Hřiště C
  SF 47 17:00 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears 9:0 Hřiště A
  SF 48 17:00 Draci Brno Sokol Hluboká nad Vltavou 11:2 Hřiště B
  9.-10. 57 17:00 Brewers Klatovy Rytíři Trutnov 4:3 Hřiště D
  13.-16. 53 17:10 Skokani Olomouc Baseball Plzeň 5:7 Hřiště C
  11.-12. 56 18:00 Ježci Jihlava Oilers Hodonín 0:9 Hřiště B
Neděle 23. 9. 2018 7.-8. 58 10:00 Eagles Praha Arrows Ostrava 3:2 Hřiště A
  15.-16. 54 10:00 Technika Brno Skokani Olomouc 3:8 Hřiště B
  5.-6. 59 11:20 Olympia Blansko Tempo Titans Praha 2:7 Hřiště A
  13.-14. 55 11:20 Klasik Frýdek-Místek Baseball Plzeň 4:3 Hřiště B
  3.-4. 60 12:40 Třebíč Nuclears Sokol Hluboká nad Vltavou 11:0 Hřiště A
  1.-2. 61 14:00 Cardion Hroši Brno Draci Brno 4:0 Hřiště A



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací