Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Cardion Hroši Brno 2 0 0 22:3 4
Snails Kunovice 1 1 0 17:16 3
HIT Opava 0 2 0 6:26 2
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 15. 9. 2018 1 09:30 Snails Kunovice Cardion Hroši Brno 2:11 Blansko A
  3 10:15 HIT Opava Snails Kunovice 5:15 Blansko A
  8 11:45 Cardion Hroši Brno HIT Opava 11:1 Blansko B


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Technika Brno 2 0 0 11:5 4
Ježci Jihlava 1 1 0 11:6 3
SK Klackaři Kostelec n./O. 0 2 0 8:19 2
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 15. 9. 2018 2 09:30 Technika Brno SK Klackaři Kostelec n./O. 9:4 Blansko B
  5 11:00 Ježci Jihlava Technika Brno 1:2 Blansko A
  7 11:45 SK Klackaři Kostelec n./O. Ježci Jihlava 4:10 Blansko A


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Olympia Blansko 2 0 0 31:6 4
Oilers Hodonín 1 1 0 10:24 3
Klasik Frýdek-Místek 0 2 0 5:16 2
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 15. 9. 2018 4 10:15 Oilers Hodonín Olympia Blansko 5:20 Blansko B
  6 11:00 Klasik Frýdek-Místek Oilers Hodonín 4:5 Blansko B
  9 12:30 Olympia Blansko Klasik Frýdek-Místek 11:1 Blansko A


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 15. 9. 2018 D1 vs. D2 10 12:30 Cardion Hroši Brno Ježci Jihlava 10:1 Blansko B
  E1 vs. E2 11 13:15 Technika Brno Oilers Hodonín 2:10 Blansko A
  F1 vs. F2 12 13:15 Olympia Blansko Snails Kunovice 13:0 Blansko B
  E2 vs. E3 13 14:00 Oilers Hodonín HIT Opava 9:4 Blansko A
  D2 vs. D3 14 14:00 Ježci Jihlava Klasik Frýdek-Místek 6:2 Blansko B
  F2 vs. F3 15 14:45 Snails Kunovice SK Klackaři Kostelec n./O. 10:5 Blansko A
  D3 vs. D1 16 14:45 Klasik Frýdek-Místek Cardion Hroši Brno 0:20 Blansko B
  F3 vs. F1 17 15:30 SK Klackaři Kostelec n./O. Olympia Blansko 0:11 Blansko A
  E3 vs. E1 18 15:30 HIT Opava Technika Brno 1:5 Blansko B
  1 vs. 2 19 16:15 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno 5:4 Blansko A
  7 vs. 8 20 16:15 SK Klackaři Kostelec n./O. HIT Opava 0:5 Blansko B
  3 vs. 6 21 17:10 Oilers Hodonín Snails Kunovice 14:7 Blansko A
  4 vs. 5 22 17:10 Technika Brno Ježci Jihlava 7:4 Blansko B



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací