Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Izrael 4 1 0 25:23 9
Nizozemsko 4 1 0 46:15 9
Česko 3 2 0 32:25 8
Velká Británie 2 3 0 23:28 7
Německo 2 3 0 19:23 7
Švédsko 0 5 0 14:45 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 7. 9.2019 3 12:30 Česko Izrael 1:6 Solingen
  5 16:00 Velká Británie Nizozemsko 2:10 Solingen
  6 19:00 Švédsko Německo 1:9 Bonn 1
Neděle 8. 9.2019 8 12:30 Izrael Švédsko 4:3 Solingen
  10 15:00 Nizozemsko Česko 6:8 Bonn 1
  12 19:00 Německo Velká Británie 1:0 Bonn 1
Pondělí 9. 9.2019 14 12:30 Česko Velká Británie 3:4 Solingen
  16 15:00 Nizozemsko Švédsko 9:0 Bonn 1
  18 19:00 Německo Izrael 2:4 Bonn 1
Úterý 10. 9.2019 20 12:30 Velká Británie Izrael 4:7 Solingen
  23 16:00 Česko Švédsko 10:3 Solingen
  24 19:00 Nizozemsko Německo 8:1 Bonn 1
Středa 11. 9.2019 27 13:00 Švédsko Velká Británie 7:13 Bonn 2
  28 15:00 Izrael Nizozemsko 4:13 Bonn 1
  30 19:00 Německo Česko 6:10 Bonn 1


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Itálie 5 0 0 52:11 10
Španělsko 4 1 0 44:24 9
Francie 3 2 0 52:30 8
Belgie 2 3 0 25:43 7
Rakousko 1 4 0 21:47 6
Chorvatsko 0 5 0 10:49 5
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 7. 9.2019 1 11:00 Chorvatsko Španělsko 2:3 Bonn 1
  2 13:00 Belgie Rakousko 5:1 Bonn 2
  4 15:00 Francie Itálie 2:16 Bonn 1
Neděle 8. 9.2019 7 11:00 Španělsko Belgie 13:5 Bonn 1
  9 13:00 Rakousko Francie 6:12 Bonn 2
  11 16:00 Itálie Chorvatsko 2:1 Solingen
Pondělí 9. 9.2019 13 11:00 Itálie Rakousko 10:1 Bonn 1
  15 13:00 Belgie Chorvatsko 9:6 Bonn 2
  17 16:00 Španělsko Francie 6:3 Solingen
Úterý 10. 9.2019 19 11:00 Belgie Francie 2:12 Bonn 1
  21 13:00 Chorvatsko Rakousko 1:12 Bonn 2
  22 15:00 Španělsko Itálie 3:13 Bonn 1
Středa 11. 9.2019 25 11:00 Itálie Belgie 11:4 Bonn 1
  26 12:30 Rakousko Španělsko 1:19 Solingen
  29 16:00 Francie Chorvatsko 23:0 Solingen


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Čtvrtek 12. 9.2019 31 11:00 Rakousko Velká Británie 6:1 Bonn 1
  32 15:00 Chorvatsko Švédsko 17:2 Bonn 1
Pátek 13. 9.2019 38 11:00 Izrael Francie 8:2 Bonn 1
  L31 - L32 34 12:30 Velká Británie Švédsko 12:2 Solingen
  W31 - W32 35 13:00 Rakousko Chorvatsko 10:0 Bonn 2
  QF 36 15:00 Nizozemsko Belgie 17:2 Bonn 1
  QF 37 16:00 Španělsko Česko 5:4 Solingen
  QF 33 19:00 Itálie Německo 7:5 Bonn 1
Sobota 14. 9.2019 L38 - L33 42 11:00 Francie Německo 4:14 Bonn 1
  L37 - L36 39 11:00 Česko Belgie 5:4 Bonn 2
  L35 - W34 40 12:30 Chorvatsko Velká Británie 1:5 Solingen
  W36 - W37 41 15:00 Nizozemsko Španělsko 1:0 Bonn 1
  W38 - W33 43 19:00 Izrael Itálie 6:7 Bonn 1
Neděle 15. 9.2019 W39 - W42 44 11:00 Česko Německo 5:4 Bonn 1
  W35 - W40 45 12:30 Rakousko Velká Británie 9:11 Solingen
  L41 - L43 46 15:00 Španělsko Izrael 16:11 Bonn 1
  W43 - W41 47 19:00 Itálie Nizozemsko 1:5 Bonn 1



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací