Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 7. 6.2019 |
|
3 |
14:00 |
Klasik Frýdek-Místek |
Třebíč Nuclears |
1:21 |
Hřiště A |
|
|
|
7 |
18:00 |
Eagles Praha |
Klasik Frýdek-Místek |
4:6 |
Hřiště A |
|
Sobota 8. 6.2019 |
|
11 |
09:00 |
Třebíč Nuclears |
Eagles Praha |
7:4 |
Hřiště A |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 7. 6.2019 |
|
2 |
10:30 |
Sokol Hluboká |
Cardion Hroši Brno |
0:16 |
Hřiště B |
|
|
|
6 |
14:30 |
Olympia Blansko |
Sokol Hluboká |
5:3 |
Hřiště B |
|
|
|
10 |
18:30 |
Cardion Hroši Brno |
Olympia Blansko |
9:6 |
Hřiště B |
|
Skupina C
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 7. 6.2019 |
|
1 |
12:00 |
Technika Brno |
Draci Brno |
0:13 |
Hřiště A |
|
|
|
5 |
16:00 |
SK Kotlářka |
Technika Brno |
13:6 |
Hřiště A |
|
|
|
9 |
19:00 |
Draci Brno |
SK Kotlářka |
20:0 |
Hřiště C |
|
Skupina D
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Pátek 7. 6.2019 |
|
4 |
12:30 |
Tempo Praha |
SaBaT Praha |
5:6 |
Hřiště B |
|
|
|
8 |
16:30 |
SaBaT Praha |
Blesk Jablonec |
10:12 |
Hřiště B |
|
Sobota 8. 6.2019 |
|
12 |
09:00 |
Blesk Jablonec |
Tempo Praha |
3:10 |
Hřiště B |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 8. 6.2019 |
9.-12. |
13 |
11:00 |
Eagles Praha |
Technika Brno |
13:3 |
Hřiště A |
|
|
9.-12. |
14 |
11:00 |
Sokol Hluboká |
Blesk Jablonec |
10:5 |
Hřiště B |
|
|
1/4F |
15 |
13:00 |
Draci Brno |
Olympia Blansko |
18:3 |
Hřiště A |
|
|
1/4F |
16 |
13:00 |
Tempo Praha |
Klasik Frýdek-Místek |
20:1 |
Hřiště B |
|
|
1/4F |
17 |
15:00 |
Třebíč Nuclears |
SaBaT Praha |
8:11 |
Hřiště A |
|
|
1/4F |
18 |
15:00 |
Cardion Hroši Brno |
SK Kotlářka |
22:2 |
Hřiště B |
|
|
9.-12. |
19 |
17:00 |
Blesk Jablonec |
Eagles Praha |
3:15 |
Hřiště A |
|
|
9.-12. |
20 |
17:00 |
Sokol Hluboká |
Technika Brno |
7:3 |
Hřiště B |
|
Neděle 9. 6.2019 |
o 5.-8. |
21 |
09:00 |
Olympia Blansko |
Klasik Frýdek-Místek |
6:5 |
Hřiště A |
|
|
5.-8. |
22 |
09:00 |
Třebíč Nuclears |
SK Kotlářka |
10:2 |
Hřiště B |
|
|
SF |
23 |
11:00 |
Draci Brno |
Tempo Praha |
12:2 |
Hřiště A |
|
|
SF |
24 |
11:00 |
SaBaT Praha |
Cardion Hroši Brno |
6:11 |
Hřiště B |
|
|
9.-12. |
25 |
13:00 |
Technika Brno |
Blesk Jablonec |
9:5 |
Hřiště A |
|
|
9.-12. |
26 |
13:00 |
Eagles Praha |
Sokol Hluboká |
11:2 |
Hřiště B |
|
|
o 5. |
27 |
15:00 |
Olympia Blansko |
Třebíč Nuclears |
8:12 |
Hřiště A |
|
|
o 7. |
28 |
15:00 |
SK Kotlářka |
Klasik Frýdek-Místek |
2:10 |
Hřiště B |
|
|
finále |
29 |
17:00 |
Draci Brno |
Cardion Hroši Brno |
11:7 |
Hřiště A |
|
|
o 3. |
30 |
17:00 |
SaBaT Praha |
Tempo Praha |
17:3 |
Hřiště B |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací