Tabulky a Rozpis

Pavouk

Rozpis

Bez prohry o 1. místo

S jednou prohrou o 3. místo

SK Kotlářka3
1
Miners Kladno17

Blesk Jablonec0
4
SaBaT Praha14

Cardion Hroši Brno8
5
Miners Kladno1

Arrows Ostrava9
6
Brewers Klatovy3

Tempo Praha17
7
Klasik Frýdek-Místek1

Sokol Hluboká9
8
Baseball Plzeň7

Třebíč Nuclears14
9
Technika Brno0

Olympia Blansko13
10
Ježci Jihlava3

Eagles Praha6
11
Rytíři Trutnov4

Draci Brno10
12
SaBaT Praha2

Brewers Klatovy6
13
--Neobsazeno--0

Klasik Frýdek-Místek2
14
SK Kotlářka14

Ježci Jihlava16
15
Blesk Jablonec5

Rytíři Trutnov6
16
--Neobsazeno--0

Miners Kladno18
17
Brewers Klatovy6

Baseball Plzeň7
18
SK Kotlářka5

Technika Brno4
19
Ježci Jihlava14

SaBaT Praha21
20
Rytíři Trutnov3

Cardion Hroši Brno9
21
Arrows Ostrava0

Tempo Praha3
22
Sokol Hluboká4

Třebíč Nuclears5
23
Olympia Blansko1

Eagles Praha1
24
Draci Brno5

Eagles Praha15
25
Miners Kladno0

Olympia Blansko9
26
Baseball Plzeň8

Tempo Praha8
27
Ježci Jihlava2

Arrows Ostrava0
28
SaBaT Praha3

Cardion Hroši Brno16
29
Sokol Hluboká6

Draci Brno9
30
Třebíč Nuclears4

Eagles Praha9
31
Olympia Blansko13

Tempo Praha3
32
SaBaT Praha6

Sokol Hluboká8
33
Olympia Blansko3

Třebíč Nuclears5
34
SaBaT Praha4

Draci Brno2
35
Cardion Hroši Brno4

Třebíč Nuclears7
36
Sokol Hluboká6

Miners Kladno5
37
Baseball Plzeň1

Ježci Jihlava15
38
Arrows Ostrava14

Miners Kladno3
39
Ježci Jihlava6

Baseball Plzeň10
40
Arrows Ostrava0

Brewers Klatovy2
47
SK Kotlářka18

Technika Brno10
48
Rytíři Trutnov9

SK Kotlářka11
49
Klasik Frýdek-Místek2

Klasik Frýdek-Místek8
50
Blesk Jablonec7

Brewers Klatovy2
51
Klasik Frýdek-Místek10

Blesk Jablonec12
52
Rytíři Trutnov3

Rytíři Trutnov13
53
Brewers Klatovy9

Rytíři Trutnov5
54
Blesk Jablonec18

Double elimination 18

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 14. 6.2019 1 09:00 SK Kotlářka Miners Kladno 3:17 Hřiště A
  4 10:45 Blesk Jablonec SaBaT Praha 0:14 Hřiště A
  6 10:45 Arrows Ostrava Brewers Klatovy 9:3 Hřiště B
  Cardion Hroši Brno vs W1 5 12:30 Cardion Hroši Brno Miners Kladno 8:1 Hřiště A
  Sokol Hluboká vs W2 8 12:30 Sokol Hluboká Baseball Plzeň 9:7 Hřiště B
  7 14:15 Tempo Praha Klasik Frýdek-Místek 17:1 Hřiště A
  10 14:15 Olympia Blansko Ježci Jihlava 13:3 Hřiště B
  Třebíč Nuclears vs W3 9 16:00 Třebíč Nuclears Technika Brno 14:0 Hřiště A
  Draci Brno vs W4 12 16:00 Draci Brno SaBaT Praha 10:2 Hřiště B
  3 11 17:45 Eagles Praha Rytíři Trutnov 6:4 Hřiště A
  L7 vs L1 14 17:45 Klasik Frýdek-Místek SK Kotlářka 2:14 Hřiště B
  vítěz je L6 13 20:30 Brewers Klatovy --Neobsazeno-- 6:0 Hřiště A
Sobota 15. 6.2019 L10 vs L4 15 08:00 Ježci Jihlava Blesk Jablonec 16:5 Hřiště A
  L11 vs L3 16 08:00 Rytíři Trutnov --Neobsazeno-- 6:0 Hřiště B
  L5 vs W13 17 09:45 Miners Kladno Brewers Klatovy 18:6 Hřiště A
  L8 vs W14 18 09:45 Baseball Plzeň SK Kotlářka 7:5 Hřiště B
  S2 vs S3 50 11:00 Klasik Frýdek-Místek Blesk Jablonec 8:7 Hřiště C
  L9 vs W15 19 11:30 Technika Brno Ježci Jihlava 4:14 Hřiště A
  L12 vs W16 20 11:30 SaBaT Praha Rytíři Trutnov 21:3 Hřiště B
  L17 vs L18 47 13:00 Brewers Klatovy SK Kotlářka 2:18 Hřiště C
  W5 vs W6 21 13:15 Cardion Hroši Brno Arrows Ostrava 9:0 Hřiště A
  W7 vs W8 22 13:15 Tempo Praha Sokol Hluboká 3:4 Hřiště B
  W9 vs W10 23 15:00 Třebíč Nuclears Olympia Blansko 5:1 Hřiště A
  W11 vs W12 vyloučen hráč 61 Draků Brno - Okáč 24 15:00 Eagles Praha Draci Brno 1:5 Hřiště B
  L19 vs L20 48 15:00 Technika Brno Rytíři Trutnov 10:9 Hřiště C
  L24 vs W17 25 16:45 Eagles Praha Miners Kladno 15:0 Hřiště A
  L23 vs W18 26 16:45 Olympia Blansko Baseball Plzeň 9:8 Hřiště B
  S1 vs S2 51 16:45 Brewers Klatovy Klasik Frýdek-Místek 2:10 Hřiště C
  L22 vs W19 27 18:30 Tempo Praha Ježci Jihlava 8:2 Hřiště A
  nedohráno 28 18:30 Arrows Ostrava SaBaT Praha 0:3 Hřiště B
  S3 vs S4 52 18:30 Blesk Jablonec Rytíři Trutnov 12:3 Hřiště C
Neděle 16. 6.2019 L25 vs L26 37 08:00 Miners Kladno Baseball Plzeň 5:1 Hřiště A
  L27 vs L28 38 08:00 Ježci Jihlava Arrows Ostrava 15:14 Hřiště B
  S4 vs S1 53 09:00 Rytíři Trutnov Brewers Klatovy 13:9 Hřiště C
  W21 vs W22 29 09:45 Cardion Hroši Brno Sokol Hluboká 16:6 Hřiště A
  W23 vs W24 30 09:45 Draci Brno Třebíč Nuclears 9:4 Hřiště B
  W47 vs W48 49 10:45 SK Kotlářka Klasik Frýdek-Místek 11:2 Hřiště C
  W25 vs W26 31 11:30 Eagles Praha Olympia Blansko 9:13 Hřiště A
  W27 vs W28 32 11:30 Tempo Praha SaBaT Praha 3:6 Hřiště B
  S4 vs S2 54 12:30 Rytíři Trutnov Blesk Jablonec 5:18 Hřiště C
  L29 vs W31 33 13:15 Sokol Hluboká Olympia Blansko 8:3 Hřiště A
  L30 vs W32 34 13:15 Třebíč Nuclears SaBaT Praha 5:4 Hřiště B
  W37 vs W38 39 15:00 Miners Kladno Ježci Jihlava 3:6 Hřiště A
  L37 vs L38 40 15:00 Baseball Plzeň Arrows Ostrava 10:0 Hřiště B
  Fin. 35 16:45 Draci Brno Cardion Hroši Brno 2:4 Hřiště A
  o 3. 36 16:45 Třebíč Nuclears Sokol Hluboká 7:6 Hřiště B



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací