Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Draci Brno 3 0 0 51:9 6
Rytíři Trutnov 2 1 0 33:19 5
Skokani Olomouc 1 2 0 10:43 4
Technika Brno 0 3 0 14:37 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 20. 9.2019 A 7 15:10 Skokani Olomouc Draci Brno 1:19 Hřiště C
  A 5 15:10 Technika Brno Rytíři Trutnov 3:12 Hřiště A
  A 15 17:30 Technika Brno Skokani Olomouc 6:7 Hřiště C
  A 13 17:30 Draci Brno Rytíři Trutnov 14:3 Hřiště A
Sobota 21. 9.2019 A 23 11:10 Rytíři Trutnov Skokani Olomouc 18:2 Hřiště C
  A 21 11:10 Draci Brno Technika Brno 18:5 Hřiště A


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Tempo Praha 2 1 0 22:13 5
Třebíč Nuclears 2 1 0 22:18 5
Miners Kladno 2 1 0 22:25 5
Ježci Jihlava 0 3 0 10:20 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 20. 9.2019 B 3 14:00 Třebíč Nuclears Ježci Jihlava 8:3 Hřiště C
  B 1 14:00 Tempo Praha Miners Kladno 12:5 Hřiště A
  B 11 16:20 Tempo Praha Ježci Jihlava 6:2 Hřiště C
  B 9 16:20 Třebíč Nuclears Miners Kladno 8:11 Hřiště A
Sobota 21. 9.2019 B 19 10:00 Miners Kladno Ježci Jihlava 6:5 Hřiště C
  B 17 10:00 Třebíč Nuclears Tempo Praha 6:4 Hřiště A


Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Cardion Hroši Brno 3 0 0 32:3 6
Eagles Praha 2 1 0 30:20 5
Arrows Ostrava 1 2 0 19:22 4
Kotlářka Praha 0 3 0 3:39 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 20. 9.2019 C 6 15:10 Eagles Praha Kotlářka Praha 16:2 Hřiště B
  C 8 15:10 Arrows Ostrava Cardion Hroši Brno 0:10 Hřiště D
  C 14 17:30 Cardion Hroši Brno Kotlářka Praha 14:0 Hřiště B
  C 16 17:30 Eagles Praha Arrows Ostrava 11:10 Hřiště D
Sobota 21. 9.2019 C 22 11:10 Cardion Hroši Brno Eagles Praha 8:3 Hřiště B
  C 24 11:10 Kotlářka Praha Arrows Ostrava 1:9 Hřiště D


Skupina D

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Olympia Blansko 3 0 0 38:9 6
Sokol Hluboká 2 1 0 24:20 5
Blesk Jablonec 1 2 0 14:20 4
Baseball Plzeň 0 3 0 11:38 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 20. 9.2019 D 2 14:00 Olympia Blansko Blesk Jablonec 7:1 Hřiště B
  D 4 14:00 Sokol Hluboká Baseball Plzeň 9:5 Hřiště D
  D 10 16:20 Baseball Plzeň Blesk Jablonec 1:11 Hřiště B
  D 12 16:20 Olympia Blansko Sokol Hluboká 13:3 Hřiště D
Sobota 21. 9.2019 D 18 10:00 Baseball Plzeň Olympia Blansko 5:18 Hřiště B
  D 20 10:00 Blesk Jablonec Sokol Hluboká 2:12 Hřiště D


Skupina O 13-16 místo

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Ježci Jihlava 3 0 0 35:6 6
Technika Brno 2 1 0 30:12 5
Kotlářka Praha 1 2 0 22:24 4
Baseball Plzeň 0 3 0 8:53 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 21. 9.2019 13-16. 27 12:20 Ježci Jihlava Kotlářka Praha 9:2 Hřiště C
  13-16. 28 12:20 Baseball Plzeň Technika Brno 0:19 Hřiště D
  13-16. 30 14:30 Technika Brno Kotlářka Praha 9:5 Hřiště D
  13-16. 32 15:40 Ježci Jihlava Baseball Plzeň 19:2 Hřiště D
Neděle 22. 9.2019 13-16. 34 10:10 Technika Brno Ježci Jihlava 2:7 Hřiště C
  13-16. 35 10:10 Kotlářka Praha Baseball Plzeň 15:6 Hřiště D


Skupina O 9-12 místo

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Miners Kladno 3 0 0 45:16 6
Arrows Ostrava 2 1 0 41:15 5
Skokani Olomouc 1 2 0 9:44 4
Blesk Jablonec 0 3 0 5:25 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 21. 9.2019 9-12. 26 12:20 Skokani Olomouc Blesk Jablonec 4:2 Hřiště B
  9-12. 25 12:20 Miners Kladno Arrows Ostrava 13:10 Hřiště A
  9-12. 29 14:30 Skokani Olomouc Arrows Ostrava 0:19 Hřiště C
  9-12. 31 15:40 Miners Kladno Blesk Jablonec 9:1 Hřiště C
Neděle 22. 9.2019 9-12. 33 11:10 Arrows Ostrava Blesk Jablonec 12:2 Hřiště B
  9-12. 36 11:20 Skokani Olomouc Miners Kladno 5:23 Hřiště C


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 21. 9.2019 1/4F 38 13:30 Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears 14:2 Hřiště B
  1/4F 37 13:30 Tempo Praha Eagles Praha 7:15 Hřiště A
  1/4F 40 14:40 Olympia Blansko Rytíři Trutnov 11:4 Hřiště B
  1/4F 39 14:40 Draci Brno Sokol Hluboká 22:0 Hřiště A
  5-8. 42 15:50 Třebíč Nuclears Rytíři Trutnov 11:6 Hřiště B
  5-8. 41 15:50 Sokol Hluboká Tempo Praha 1:18 Hřiště A
  SF 44 17:00 Olympia Blansko Cardion Hroši Brno 6:11 Hřiště B
  SF. 43 17:00 Eagles Praha Draci Brno 12:11 Hřiště A
Neděle 22. 9.2019 o 7. 46 10:00 Rytíři Trutnov Sokol Hluboká 5:11 Hřiště B
  o 5. 45 10:00 Tempo Praha Třebíč Nuclears 6:5 Hřiště A
  o 3. 47 11:10 Olympia Blansko Draci Brno 4:9 Hřiště A
  Fin. 48 13:00 Cardion Hroši Brno Eagles Praha 4:0 Hřiště A



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací