Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Středa 5. 6.2019 |
|
2 |
13:00 |
Zuerich Challengers (SUI) |
Minsk (BLR) |
8:11 |
Hroši |
|
|
|
3 |
15:00 |
Heidenheim Heidekoepfe (GER) |
Vindija Varazdin (CRO) |
12:0 |
Draci |
|
Čtvrtek 6. 6.2019 |
|
5 |
10:30 |
Vindija Varazdin (CRO) |
Zuerich Challengers (SUI) |
3:5 |
Draci |
|
|
|
6 |
13:00 |
Minsk (BLR) |
Heidenheim Heidekoepfe (GER) |
0:20 |
Hroši |
|
Pátek 7. 6.2019 |
|
9 |
10:30 |
Heidenheim Heidekoepfe (GER) |
Zuerich Challengers (SUI) |
13:0 |
Draci |
|
|
|
11 |
15:00 |
Minsk (BLR) |
Vindija Varazdin (CRO) |
15:0 |
Draci |
|
Sobota 8. 6.2019 |
|
14 |
13:00 |
Zuerich Challengers (SUI) |
Valencia Astros (ESP) |
3:7 |
Hroši |
|
|
|
15 |
15:00 |
Heidenheim Heidekoepfe (GER) |
Montigny Cougars (FRA) |
5:0 |
Draci |
|
Neděle 9. 6.2019 |
|
18 |
10:30 |
Zuerich Challengers (SUI) |
Vindija Varazdin (CRO) |
16:1 |
Hroši |
|
|
|
17 |
13:00 |
Minsk (BLR) |
Montigny Cougars (FRA) |
2:3 |
Draci |
|
|
|
19 |
18:00 |
Heidenheim Heidekoepfe (GER) |
Draci Brno |
3:0 |
Draci |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Středa 5. 6.2019 |
|
1 |
10:30 |
Montigny Cougars (FRA) |
BioTexCom KNTU Kropivnytsky (UKR) |
3:7 |
Draci |
|
|
|
4 |
19:30 |
Draci Brno |
Valencia Astros (ESP) |
2:1 |
Draci |
|
Čtvrtek 6. 6.2019 |
|
7 |
15:00 |
Valencia Astros (ESP) |
Montigny Cougars (FRA) |
1:6 |
Draci |
|
|
|
8 |
19:30 |
BioTexCom KNTU Kropivnytsky (UKR) |
Draci Brno |
0:10 |
Draci |
|
Pátek 7. 6.2019 |
|
10 |
13:00 |
BioTexCom KNTU Kropivnytsky (UKR) |
Valencia Astros (ESP) |
0:4 |
Hroši |
|
|
|
12 |
19:30 |
Draci Brno |
Montigny Cougars (FRA) |
6:5 |
Draci |
|
Sobota 8. 6.2019 |
|
13 |
10:30 |
BioTexCom KNTU Kropivnytsky (UKR) |
Vindija Varazdin (CRO) |
12:3 |
Draci |
|
|
|
16 |
19:30 |
Draci Brno |
Minsk (BLR) |
15:1 |
Draci |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací