Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 25. 4.2019 |
|
3 |
08:00 |
Desant /UKR) |
Holland U16A NED) |
0:20 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
|
|
5 |
10:00 |
Catalonia (ESP) |
London Archers (GBR) |
12:2 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
|
9 |
12:00 |
Serbia (SRB) |
Holland U16A NED) |
6:27 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
|
|
13 |
16:00 |
Catalonia (ESP) |
Desant /UKR) |
10:0 |
EAGLES CENTRAL |
|
Pátek 26. 4.2019 |
|
17 |
08:00 |
Desant /UKR) |
Serbia (SRB) |
11:7 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
|
22 |
10:00 |
Holland U16A NED) |
London Archers (GBR) |
12:1 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
|
|
25 |
12:00 |
Serbia (SRB) |
Catalonia (ESP) |
1:11 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
|
|
31 |
16:00 |
London Archers (GBR) |
Desant /UKR) |
6:0 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
|
|
33 |
18:00 |
Holland U16A NED) |
Catalonia (ESP) |
7:2 |
EAGLES FIELD 1 |
|
Sobota 27. 4.2019 |
|
37 |
08:00 |
London Archers (GBR) |
Serbia (SRB) |
11:0 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
|
A5 : D5 |
43 |
12:00 |
Serbia (SRB) |
Israel (ISR) |
5:19 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
|
A1 : D2 |
44 |
14:00 |
Holland U16A NED) |
Berlin Brandenburg BA (GER) |
6:9 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
A3 : B3 |
47 |
16:00 |
London Archers (GBR) |
KMC Ambassadors (NED) |
3:5 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
A4 : B4 |
49 |
16:00 |
Desant /UKR) |
Bordeaux Academy (FRA) |
7:11 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
Neděle 28. 4.2019 |
L43 : L46 |
55 |
09:00 |
Serbia (SRB) |
Slovakia (SVK) |
10:1 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
|
L49 : L52 |
57 |
11:00 |
Desant /UKR) |
Moscow Cardinals (RUS) |
0:16 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
L50 : L51 |
60 |
13:00 |
Holland U16A NED) |
Catalonia (ESP) |
2:4 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
L47 : L48 |
61 |
13:00 |
London Archers (GBR) |
Sweden (SWE) |
5:1 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 25. 4.2019 |
|
1 |
08:00 |
Holland U16C (NED) |
KMC Ambassadors (NED) |
5:3 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
|
7 |
12:00 |
Czech Academy (CZE) |
Slovakia (SVK) |
22:0 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
|
11 |
14:00 |
KMC Ambassadors (NED) |
Bordeaux Academy (FRA) |
16:1 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
|
16 |
18:30 |
Holland U16C (NED) |
Czech Academy (CZE) |
6:3 |
EAGLES CENTRAL |
|
Pátek 26. 4.2019 |
|
21 |
10:00 |
Slovakia (SVK) |
Bordeaux Academy (FRA) |
5:18 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
|
23 |
12:00 |
Czech Academy (CZE) |
KMC Ambassadors (NED) |
10:0 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
|
27 |
14:00 |
Slovakia (SVK) |
Holland U16C (NED) |
2:18 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
|
29 |
16:00 |
Bordeaux Academy (FRA) |
Czech Academy (CZE) |
2:12 |
EAGLES CENTRAL |
|
Sobota 27. 4.2019 |
|
35 |
08:00 |
Bordeaux Academy (FRA) |
Holland U16C (NED) |
2:19 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
|
39 |
10:00 |
KMC Ambassadors (NED) |
Slovakia (SVK) |
2:1 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
B1 : C2
|
41 |
12:00 |
Holland U16C (NED) |
Future Star Academy (NED) |
4:3 |
EAGLES CENTRAL |
|
Neděle 28. 4.2019 |
W41 : W42 |
53 |
09:00 |
Holland U16C (NED) |
Czech Academy (CZE) |
0:9 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
W49 : W52 |
56 |
11:00 |
Bordeaux Academy (FRA) |
Lithuania (LTU) |
5:4 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
L53 : L54 |
59 |
13:00 |
Holland U16C (NED) |
Berlin Brandenburg BA (GER) |
11:0 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
W47 : W48 |
64 |
15:00 |
KMC Ambassadors (NED) |
Austrian Academy (AUT) |
8:4 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
|
W53 : W54 |
62 |
16:00 |
Czech Academy (CZE) |
Holland U16B (NED) |
10:9 |
EAGLES CENTRAL |
|
Skupina C
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 25. 4.2019 |
|
4 |
10:00 |
Belgium Academy (BEL) |
Austrian Academy (AUT) |
4:13 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
|
8 |
12:00 |
Lithuania (LTU) |
Czech U15 (CZE) |
9:8 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
|
10 |
14:00 |
Austrian Academy (AUT) |
Future Star Academy (NED) |
2:15 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
|
14 |
16:00 |
Lithuania (LTU) |
Belgium Academy (BEL) |
10:8 |
EAGLES FIELD 1 |
|
Pátek 26. 4.2019 |
|
20 |
10:00 |
Belgium Academy (BEL) |
Future Star Academy (NED) |
1:20 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
|
24 |
12:00 |
Czech U15 (CZE) |
Austrian Academy (AUT) |
7:5 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
|
28 |
14:00 |
Future Star Academy (NED) |
Lithuania (LTU) |
7:2 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
|
|
32 |
18:00 |
Czech U15 (CZE) |
Belgium Academy (BEL) |
6:4 |
EAGLES CENTRAL |
|
Sobota 27. 4.2019 |
|
36 |
08:00 |
Austrian Academy (AUT) |
Lithuania (LTU) |
15:5 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
|
38 |
10:00 |
Future Star Academy (NED) |
Czech U15 (CZE) |
7:8 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
C1 : B2 |
42 |
12:00 |
Czech U15 (CZE) |
Czech Academy (CZE) |
0:8 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
C5 : B5 |
46 |
14:00 |
Belgium Academy (BEL) |
Slovakia (SVK) |
11:0 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
|
C3 : D3 |
48 |
16:00 |
Austrian Academy (AUT) |
Sweden (SWE) |
9:8 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
L42 : L44 |
50 |
18:00 |
Czech U15 (CZE) |
Holland U16A NED) |
7:0 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
L41 : L45 |
51 |
18:00 |
Future Star Academy (NED) |
Catalonia (ESP) |
14:3 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
C4 : D4 |
52 |
18:00 |
Lithuania (LTU) |
Moscow Cardinals (RUS) |
5:2 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
Neděle 28. 4.2019 |
W50 : W51 |
63 |
15:00 |
Czech U15 (CZE) |
Future Star Academy (NED) |
6:4 |
EAGLES FIELD 1 |
|
Skupina D
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 25. 4.2019 |
|
2 |
08:00 |
Israel (ISR) |
Holland U16B (NED) |
2:13 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
|
6 |
10:00 |
Berlin Brandenburg BA (GER) |
Sweden (SWE) |
5:0 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
|
|
12 |
14:00 |
Moscow Cardinals (RUS) |
Israel (ISR) |
9:4 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
|
|
15 |
14:00 |
Holland U16B (NED) |
Berlin Brandenburg BA (GER) |
8:7 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
Pátek 26. 4.2019 |
|
18 |
08:00 |
Moscow Cardinals (RUS) |
Holland U16B (NED) |
0:16 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
|
19 |
08:00 |
Sweden (SWE) |
Israel (ISR) |
3:6 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
|
|
26 |
14:00 |
Berlin Brandenburg BA (GER) |
Moscow Cardinals (RUS) |
4:3 |
EAGLES CENTRAL |
|
|
|
30 |
16:00 |
Holland U16B (NED) |
Sweden (SWE) |
11:6 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
|
34 |
18:00 |
Israel (ISR) |
Berlin Brandenburg BA (GER) |
2:7 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
Sobota 27. 4.2019 |
|
40 |
10:00 |
Sweden (SWE) |
Moscow Cardinals (RUS) |
8:3 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
|
D1 : A2 |
45 |
14:00 |
Holland U16B (NED) |
Catalonia (ESP) |
5:4 |
EAGLES FIELD 1 |
|
Neděle 28. 4.2019 |
W45 : W44 |
54 |
09:00 |
Holland U16B (NED) |
Berlin Brandenburg BA (GER) |
10:2 |
EAGLES FIELD 1 |
|
|
W43 : W46 |
58 |
11:00 |
Israel (ISR) |
Belgium Academy (BEL) |
8:1 |
TEMPO FIELD S1 - CENTRAL |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Čtvrtek 25. 4.2019 |
|
0 |
18:00 |
OPENING CEREMONY - ALL TEAMS |
OPENING CEREMONY - ALL TEAMS |
-:- |
EAGLES CENTRAL |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací