Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina A

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Rytíři Trutnov 4 0 0 67:28 8
Sokol Hluboká 2 1 0 60:51 7
Waynes Pardubice 2 1 0 47:33 7
Kotlářka Praha 1 3 0 43:65 5
Piranhas Beroun 0 4 0 32:72 4
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 5. 9.2020 A 1 10:00 Kotlářka Praha Waynes Pardubice 8:12 Kotlářka A
  A 2 10:00 Piranhas Beroun Rytíři Trutnov 6:20 Kotlářka B
  A 5 12:00 Waynes Pardubice Sokol Hluboká 12:12 Kotlářka A
  A 6 12:00 Rytíři Trutnov Kotlářka Praha 23:4 Kotlářka B
  A 9 14:00 Sokol Hluboká Rytíři Trutnov 11:15 Kotlářka A
  A 10 14:00 Kotlářka Praha Piranhas Beroun 16:13 Kotlářka B
  A 13 16:00 Waynes Pardubice Piranhas Beroun 16:4 Kotlářka A
  A 14 16:00 Sokol Hluboká Kotlářka Praha 17:15 Kotlářka B
Neděle 6. 9.2020 A 17 10:00 Piranhas Beroun Sokol Hluboká 9:20 Kotlářka A
  A 18 10:00 Rytíři Trutnov Waynes Pardubice 9:7 Kotlářka B


Skupina B

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Eagles Praha 2 1 0 35:11 5
Tempo Praha 2 1 0 37:28 5
Miners Kladno 2 1 0 38:41 5
SaBaT Praha 0 3 0 19:49 3
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Sobota 5. 9.2020 B 4 11:00 Tempo Praha Miners Kladno 15:18 Kotlářka B
  B 7 13:00 Tempo Praha SaBaT Praha 16:5 Kotlářka A
  B 8 13:00 Miners Kladno Eagles Praha 3:14 Kotlářka B
  B 11 15:00 SaBaT Praha Miners Kladno 12:17 Kotlářka A
  B 12 15:00 Eagles Praha Tempo Praha 5:6 Kotlářka B
  B 16 17:00 SaBaT Praha Eagles Praha 2:16 Kotlářka B


Play-off a umístění

Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Neděle 6. 9.2020 5.-9. 21 11:00 Waynes Pardubice SaBaT Praha 10:11 Kotlářka A
  5.-9. 22 11:00 Miners Kladno Kotlářka Praha 16:15 Kotlářka B
  SF. 23 12:00 Rytíři Trutnov Tempo Praha 8:12 Kotlářka A
  SF. 24 12:00 Eagles Praha Sokol Hluboká 14:15 Kotlářka B
  o 7.-9. 25 13:00 Waynes Pardubice Piranhas Beroun 8:4 Kotlářka A
  o 5. 28 13:00 Miners Kladno SaBaT Praha 12:15 Kotlářka B
  o.3 27 14:00 Eagles Praha Rytíři Trutnov 12:9 Kotlářka A
  7.-9. 26 14:00 Kotlářka Praha Piranhas Beroun 10:12 Kotlářka B
  Fin. 29 15:00 Tempo Praha Sokol Hluboká 20:13 Kotlářka A
  7.-9. 30 15:00 Waynes Pardubice Kotlářka Praha 9:8 Kotlářka B



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací