Tabulky a Rozpis
Skupiny
Play-off a umístění Skupina A
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 5. 9.2020 |
A |
1 |
10:00 |
Kotlářka Praha |
Waynes Pardubice |
8:12 |
Kotlářka A |
|
|
A |
2 |
10:00 |
Piranhas Beroun |
Rytíři Trutnov |
6:20 |
Kotlářka B |
|
|
A |
5 |
12:00 |
Waynes Pardubice |
Sokol Hluboká |
12:12 |
Kotlářka A |
|
|
A |
6 |
12:00 |
Rytíři Trutnov |
Kotlářka Praha |
23:4 |
Kotlářka B |
|
|
A |
9 |
14:00 |
Sokol Hluboká |
Rytíři Trutnov |
11:15 |
Kotlářka A |
|
|
A |
10 |
14:00 |
Kotlářka Praha |
Piranhas Beroun |
16:13 |
Kotlářka B |
|
|
A |
13 |
16:00 |
Waynes Pardubice |
Piranhas Beroun |
16:4 |
Kotlářka A |
|
|
A |
14 |
16:00 |
Sokol Hluboká |
Kotlářka Praha |
17:15 |
Kotlářka B |
|
Neděle 6. 9.2020 |
A |
17 |
10:00 |
Piranhas Beroun |
Sokol Hluboká |
9:20 |
Kotlářka A |
|
|
A |
18 |
10:00 |
Rytíři Trutnov |
Waynes Pardubice |
9:7 |
Kotlářka B |
|
Skupina B
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Sobota 5. 9.2020 |
B |
4 |
11:00 |
Tempo Praha |
Miners Kladno |
15:18 |
Kotlářka B |
|
|
B |
7 |
13:00 |
Tempo Praha |
SaBaT Praha |
16:5 |
Kotlářka A |
|
|
B |
8 |
13:00 |
Miners Kladno |
Eagles Praha |
3:14 |
Kotlářka B |
|
|
B |
11 |
15:00 |
SaBaT Praha |
Miners Kladno |
12:17 |
Kotlářka A |
|
|
B |
12 |
15:00 |
Eagles Praha |
Tempo Praha |
5:6 |
Kotlářka B |
|
|
B |
16 |
17:00 |
SaBaT Praha |
Eagles Praha |
2:16 |
Kotlářka B |
|
Play-off a umístění
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Neděle 6. 9.2020 |
5.-9. |
21 |
11:00 |
Waynes Pardubice |
SaBaT Praha |
10:11 |
Kotlářka A |
|
|
5.-9. |
22 |
11:00 |
Miners Kladno |
Kotlářka Praha |
16:15 |
Kotlářka B |
|
|
SF. |
23 |
12:00 |
Rytíři Trutnov |
Tempo Praha |
8:12 |
Kotlářka A |
|
|
SF. |
24 |
12:00 |
Eagles Praha |
Sokol Hluboká |
14:15 |
Kotlářka B |
|
|
o 7.-9. |
25 |
13:00 |
Waynes Pardubice |
Piranhas Beroun |
8:4 |
Kotlářka A |
|
|
o 5. |
28 |
13:00 |
Miners Kladno |
SaBaT Praha |
12:15 |
Kotlářka B |
|
|
o.3 |
27 |
14:00 |
Eagles Praha |
Rytíři Trutnov |
12:9 |
Kotlářka A |
|
|
7.-9. |
26 |
14:00 |
Kotlářka Praha |
Piranhas Beroun |
10:12 |
Kotlářka B |
|
|
Fin. |
29 |
15:00 |
Tempo Praha |
Sokol Hluboká |
20:13 |
Kotlářka A |
|
|
7.-9. |
30 |
15:00 |
Waynes Pardubice |
Kotlářka Praha |
9:8 |
Kotlářka B |
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací