Tabulky a Rozpis

Skupiny

Play-off a umístění

Skupina C

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
SK Kotlářka 0 0 0 0:0 0
Miners Kladno 0 0 0 0:0 0
Hroch Brno 0 0 0 0:0 0
SaBaT Praha 0 0 0 0:0 0
Sokol Hluboká 0 0 0 0:0 0
Tempo Praha 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 21. 8.2020 3 14:30 Hroch Brno Tempo Praha -:- Hroch A  
  1 16:30 Miners Kladno SK Kotlářka -:- Hroch A  
  4 16:30 Sokol Hluboká SaBaT Praha -:- Hroch B  
Sobota 22. 8.2020 5 10:00 Tempo Praha Miners Kladno -:- Hroch A  
  6 10:00 Hroch Brno Sokol Hluboká -:- Hroch B  
  7 12:00 SK Kotlářka SaBaT Praha -:- Hroch A  
  9 14:00 Sokol Hluboká Miners Kladno -:- Hroch A  
  10 14:00 Tempo Praha SK Kotlářka -:- Hroch B  
  11 16:00 SaBaT Praha Hroch Brno -:- Hroch A  
Neděle 23. 8.2020 13 09:30 SaBaT Praha Tempo Praha -:- Hroch A  
  14 09:30 Sokol Hluboká SK Kotlářka -:- Hroch B  
  15 11:30 Miners Kladno Hroch Brno -:- Hroch A  
  16 11:30 Tempo Praha Sokol Hluboká -:- Hroch B  
  18 11:30 Miners Kladno SaBaT Praha -:- Hroch B  
  17 13:30 SK Kotlářka Hroch Brno -:- Hroch A  


Skupina M

  Tým  W   L   S   Skóre   Body 
Klasik Frýdek-Místek 0 0 0 0:0 0
Draci Brno 0 0 0 0:0 0
Olympia Blansko 0 0 0 0:0 0
Třebíč Nuclears 0 0 0 0:0 0
Ježci Jihlava 0 0 0 0:0 0
Technika Brno 0 0 0 0:0 0
Datum Fáze # Hod. Domácí Hosté Výsledek Hřiště Detail
Pátek 21. 8.2020 1 14:30 Třebíč Nuclears Ježci Jihlava -:- Třebíč A  
  3 16:30 Klasik Frýdek-Místek Draci Brno -:- Třebíč A  
  4 16:30 Olympia Blansko Technika Brno -:- Třebíč B  
Sobota 22. 8.2020 5 10:00 Draci Brno Třebíč Nuclears -:- Třebíč A  
  6 10:00 Klasik Frýdek-Místek Olympia Blansko -:- Třebíč B  
  7 12:00 Ježci Jihlava Technika Brno -:- Třebíč A  
  9 14:00 Olympia Blansko Třebíč Nuclears -:- Třebíč A  
  10 14:00 Draci Brno Ježci Jihlava -:- Třebíč B  
  11 16:00 Technika Brno Klasik Frýdek-Místek -:- Třebíč A  
Neděle 23. 8.2020 13 09:30 Technika Brno Draci Brno -:- Třebíč A  
  14 09:30 Olympia Blansko Ježci Jihlava -:- Třebíč B  
  15 11:30 Třebíč Nuclears Klasik Frýdek-Místek -:- Třebíč A  
  16 11:30 Draci Brno Olympia Blansko -:- Třebíč B  
  18 11:30 Třebíč Nuclears Technika Brno -:- Třebíč B  
  17 13:30 Ježci Jihlava Klasik Frýdek-Místek -:- Třebíč A  



Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací